www.sudzibas.lv 220.lv smaržas oriģinalās

www.220.lv - smaržas oriģinalās

Pasūtītāju smaržas no šī veikala versace bright crystal diemžēl neoriģinālas ...nauda vējā,
sākuma likās ka ir oriģinālās,bet baigi sit cauri spirta smaržu...
Tāpēc neiesaku tur pasūtīt smaržas!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 06.01.2014

Labdien, Linda! Vēlamies uzsvērt, ka interneta veikals 220.lv pārdod kvalitatīvas un oriģinālās preces (t.sk. arī smaržas) - kuras iepērk no uzticamiem distributoriem/ražotājiem gan Latvijā, gan ārpus tās. 2013. gadā smaržas pie mums nopirka 51963 klientu. Ja Jums ir aizdomas par smarzu kvakitāti, varat droši vērsties mūsu garantijas centrā, kur tiks pārbaudīta smaržu kvalitāte.

I intavegmane 27.02.2023

Diemžēl, man jāpiekrīt sūdzības autorei. Šosien saņēmu tik ļoti kārotās Eclat Arpege. Nu, atvainojiet protams, bet nu kaut kas nav. Nav tas, kas, piemēram Douglas veikalā. Iepūšot smaržu, uzreiz pamanāma dīvaina, nepatīkama smaka, kā piegarša. Es pat nemāku nodefinēt to smaku. Tas nav soirts, tā smaka drīzāk atgādina kaut kādu gāzi. Es tiešām nezinu, kas tur ir piejaukts, bet otra vilšanās, ka smarža nav noturīga. Veikalā iepūstās virmo no mēteļa, jau gandrīz nedēļu. Šīs atri gaist. Esmu ļkti vīlusies un dusmīga uz sevi, jo zinu taču, ka skopais maksā divreiz :(

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 08.01.2014

Labdien, sudzibas.lv! Ikviens par mūsu preču un apkalpošanas kvalitāti var pārliecināties iepērkoties 220.lv. Mēs pārdodam tās pašas preces, kā smalkos veikalos, tikai par klientiem draudzīgāku cenu. Ja klients vēlas pārmaksāt, tā ir viņa brīva izvēle. Mēs esam par to, lai klients varētu ietaupīt un izskatīties labi.

C charlot 13.01.2014

Smaržas Versace Bright Crystal pērku 220 jau otro gadu un varu teikt, ka ļoti tuvu oriģinālam, priekš tādas cenas ir ok, un smaržu notis tiešām ir kā īstas, bet kad aizbraucu uz ASV un atkal nopirku tās pašas smaržas Versace Bright Crystal tikai par ŪBER AUGSTU CENU (90 ml 150 $) saprotu, ka Latvijā īstu smaržu nav. Jo 220 ne ar ko izņemot SUPER ZEMU CENU neatšķiras ar Kolonnā vai Duglasā pirktajām smaržām.
Tāpat kā oriģinālā VERSACE somiņa nekad nebūs uz atlaidēm, tāpat arī oriģinālas smaržas nevar nopirkt pa lēto. :)

B borsuk 08.11.2022

100% smarža būs vājāka, ja tu nopirki EDT, nevis EDP. EDT satur apmēram 8-15% organisko eļļu, kamēr EDP no 15-30%, tas nozīmē, ka EDT satur vairāk alkohola. Loģiski, ka smarža atšķirsies.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 13.01.2014

Labdien, charlot! Ņemot vērā Jūsu komentārā sniegto informāciju, mēs esam secinajuši, ka ASV nopirktās smaržas ir parfīmētais ūdens - Versace Bright Crystal Absolu EDP, kas iznāca 2013. gada novembrī. EDP - ir parfīmēts ūdens, kam ir lielāks stiprums, nekā EDT. Mēs tirgojam EDT, kas ir produkts ar mazāku parfīma intensitāti. Vēlamies atkārtoties, ka tirgojam TIKAI oriģinalās smaržas.

S Santa2 20.02.2014

Arī es iegrābos uz atlaidēm. Cerutti- itkā ar iepakojumu viss kārtībā, smarža ar itkā ok, bet noturības nekādas, neturās pat pusstundu. Jāpiebilst, ka agrāk smaržas pirku tikai veikalos Kolonna, Douglas-smarža turās visu dienu.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 20.02.2014

Labdien, Santa2! Smaržu noturība atsķirās no tā, vai smaržas it EDP - parfīmētais ūdens - noturēsiet ilgāk - sastāvā ir 10-20% no aromātiskās kompozīcijas un apmēram 80-90% spirta, vai EDT - tualetes ūdens, kas satur no 4% līdz 10% no aromātiskās kompozīcijas un 80-90% spirta. Mēs tirgojam tikai oriģinālas smaržas no pārbaudītiem piegādātājiem. Mēs esam par to, lai mūsu klienti būtu apmierināti un varētu ietaupīt. Atkārtosimies, ja Jums ir aizdomas par smaržu kvalitāti, droši nāciet uz mūsu garantijas servisu, kur tā tiks pārbaudīta.

P Pret Krapniekiem 20.02.2014

Ļoti viegli atšķirt viltojumu. Šeit ir divas bildes no Versace kompānijas ar aprakstu.

1.Compare the authentic and counterfeit Versace Bright Crystal.
They are visually similar but the counterfeit a different font, a darker pink and has a larger and longer suction tube inside the bottle.

2.The packaging on the authentic and counterfeit Bright Crystal products is very similar. The counterfeit has a slightly larger and bolder font. The counterfeit would be difficult to identify without comparing it with the authentic box.

Ja Attēls sakrīt ar iegadāto preci sūdziet tiesā 220.lv

P.S Ja uz pudeles ir derīguma termiņš tad tas ir 100% viltojums.

D DonnaBC 06.06.2016

Nu ko tie 220.lv var #irst, pilnīgi vēmiens jau nāk no viņiem! Nepērciet no viņiem smaržas, tās nav oriģinālās! Un ne tikai nav oriģinālās, tās smird! Un kas tie par absurdiem tekstiem par viņu garantijas servisiem! Protams, ka šie servisi, jums acīs skatoties, melos par labu savai firmai! Man ar šo 220.lv ir bijusi saruna par piegādātās preces kvalitāti, es jums varu apgalvot - tie darbinieki ir vienkārši izcili nekaunīgi!