www.220.lv - Smaržas

Es biju nepatīkami pārsteigta, kad tur iegadajos smaržas, man solīja kad bus 100% oriģināls, bet mani piemānīja. Kad vēlējos sasmaržināties tad sajutu kad smaržu vieta ir kaukads spirts sajaukts ar ūdeni. Un kur ir viņu garantija ja tādas nemaz nav. Es sapratu, ka naudu es atpakaļ nesaņemšu par preci nācās samierināties. Tāpēc vēlos pabriedināt lai neviens tur nepērk smaržas ja nevēlaties tāpat uzdāvināt viņiem naudu. Ceru, ka varbūt bus kāds kas šo bodīti aizklopēs ciet.

K

K krasotka23 03.12.2015

Ja vini tiesam mana cilvekus un izkrapj no viniem naudu ludzu milie cilveki neuzkerieties uz stulbam reklamam un tipa akcijam.Butu labi ja kads pazinotu uz Bez tabu un pasudzetos par so firmu.

S sniedzinjsh 05.12.2015

varu tikai piekrist. nopirku draugam smarzas un bija riktigs spirts. cena it ka baigi zema, bet beigas ar piegadi samaksaju vairak ka cidonija.lv
vaitrak nenemsu 220

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 08.12.2015

Labdien, krasotka23.

Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr. uz [email protected] vai arī šeit!
Jau iepriekš atvainojamies par radušos situāciju.

interneta veikals 220.lv

I IevaIevaIeva 11.12.2015

Sveika! Paslaik arī esmu šāda situācija, smaržas ir viltotas, pie tā visa lētais viltojus. Uzraksti man lūdzu uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv, kopā cinīties ar krāpniekiem vieglāk, es taisos iet līdz galam, piesaistot policiju, eksperus un sazināties ar ražotājiem.

K Konstantinsm 14.12.2015

Smaržas varbūt arī originālās, bet smaržām ir deriguma termiņš un 220.lv pārdot smaržās ar termiņeim kuri tuvojās begām.
Laba vieta kur var pārbaudīt deriguma termiņu

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 14.12.2015

Labdien, krasotka23!

Diemžēl, bez informācijas par pasūtījumu nav iespējams pārbaudīt informāciju un sniegt informāciju par Jūsu sūdzību.

Lūdzam Jūs obligāti atsūtīt savu pasūtījuma nr. vai arī pilnu vārdu/ uzvārdu vai arī e-pastu uz kuru tika veikt pasūtījums, lai mēs varētu pārbaudīt konkrēto pasūtījumu. Informāciju variet ierakstīt šeit vai sūtīt uz [email protected].

Papildus:

Ja Jums ir pretenzijas pret iegādāto preci, ikvienam klientam ir 14 dienu atgriešanas tiesības. Ja preces iepakojums nav bojāts, Jūs to varat atgriezt mūsu garantijas servisa centrā, Daugavgrīvas ielā 114.

Par smaržām - interneta veikals 220.lv pārdod tikai oriģinālas smaržas, kuras tiek iegādātas no pārbaudītiem piegādātajiem. Smaržu aromāts ir atkarīgs no tā, kurā vietā (uz kuras ķermeņa daļas) to uzpūš (vai dekoltē zonā, vai uz rokām vai arī uz citas ķermeņa daļas), kāda ir ķermeņa temperatūra un smaržu aromātu var ietekmēt arī gaisa temperatūra.

Ar cieņu,
Interneta veikals 220.lv

X xyg 16.12.2015

nevar būt? tiešām viltojumi?

S Sanda N 17.01.2016

Jau vairākas reizes 220.lv pērku smaržas un esmu ļoti apmierināta. Esmu pirkusi visādas smaržas gan douglas, gan no smaržu oficiālajām mājaslapām un viss ir OK. Pirms dažām dienām vēl pasūtīju smaržas un atnāca pat jaunā dizaina kastītē. Par tiem termiņiem, nečekoju baigi, bet strādāju kosmētikas jomā un varu tikai teikt to, ka ja arī termiņš iet uz beigām,tad nenozīmē, ka viņas uzreiz ir sliktas. Tieši tāpat kā lūpukrāsas un krēmi. Pēc derīguma termiņa beigām produkts var SĀKT zaudēt savu stipro aromātu pudelītē, bet tas nenotiek līdz termiņš nav beidzies un pat ilgi pēc termiņa beigām. Jārēķinās arī ar to, ka no lētā plauktiņa smaržas vienmēr sākumā varēs pēc spirta smaržot un lielākā daļa EDT smaržo pēc spirta sākumā. Ja viņi tiešām pārdotu vecas un brāķētas lietas, tad tā bodīte sen jau būtu ciet. P.S. arī douglasā un jebkurā citā smaržu veikalā testeri vienmēr būs stiprāki! Un pats galvenais, uz katra cilvēka smaržas smaržos citādāk.

M mailija 23.01.2016

Nu nez..vairākas reizes esmu pirkusi tur smarzas un nav par ko sudzēties. Viss vislabākajā kārtībā. Gan saņēmu laicīgi, gan smaržas labas.