www.sudzibas.lv 220.lv Skapis pus otra mēneša garumā

www.220.lv - Skapis pus otra mēneša garumā

Sveiki!!! Pēc kārtējās sarunas ar operatoru 220.lv nolēmu uzrakstīt.Pasūtījām skapi. Solija kad būs uz 22 decembri. Mājas lapa mans 220.lv ir ierakstīts kad ir pasūtijums izpildīts. Sarunas ar operatoriem ir aukstā tonī jo tas esot lai labāk dzirdētu. Un sola no dienas uz dienu kad atzvanīs kad tiks izpildīts pasūtijums. Kad zvanu neviens par pasūtījumu nezin tik kad uzzināšot no kurjeriem tadd pazvanīs. U a netiks šonedēļ izpildīts šis gadījums tiks ziņots bez tabu jau lai parāda un tad lai atskaitās kāda ir viņu motivācija saviem klientiem.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 05.01.2016

Labdien, schera2 .

Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr. uz [email protected] vai arī šeit, lai varētu noskaidrot kāpēc radās problēma ar pasūtījumu!

Interneta veikals sniedz atbildes 1-2 darba dienu laikā - lūgums informēt mūs par savu pasūtījumu, lai mēs varētu sniegt Jums atbildi.