www.sudzibas.lv 220.lv nepiegādātās mēbeles

www.220.lv - nepiegādātās mēbeles

Lūdzu neko nepērciet šajā veikalā. Tŗīs mēnešus gaidīju pasūtītās virtuve mēbeles un pigu dabūju. Esmu palikusi neapskaužamās stāvoklī, jo vecās mēbeles tika laikus nojauktas, lai uzstādītu jaunās, bet jaunās tā arī nedabūju. Veikala darbinieki melīgi apgalvoja, ka viss būs noteiktajā datumā, bet ar aizkavēšanos. Noteiktajā datumā darbā paņēmu brīvdienu, lai sagaidītu kurjeru, pēcpusdienā sāku zvanīt un interesēties, kur manas mēbeles, bet veikals paziņoja, ka mēbeļu nav un nebūs. Nu nav ne naudas ne mēbeļu. Un kas to zin, cik ilgi būs jāgaida naudas atmaksa no tik bezatbildīga kantora.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 27.01.2015

Labdien, Tatjana 1960!

Paldies par Jūsu info, lūgums atsūtīt savu pasūtījumu nr. šeit vai uz [email protected], lai varam sniegt komentārus par šo pasūtījumu.

Atvainojamies jau iepriekš!