www.sudzibas.lv 220.lv nekvalitatīvas preces un serviss,garantija

www.220.lv - nekvalitatīvas preces un serviss,garantija

Nepērciet šajā interneta veikalā itin neko!Nopirku tur mobilo telefonu, brāķis izrādījās, kuru man negrib ne remontēt, ne naudu atdot, ne garantiju pielietot, jo redziet pati vainīga.Vīrs tajā iegādājās datoru, nesām uz remontu 4 reizes līdz beidzot salaboja.Draudzene iegādajās mobilo, remontēja 5 reizes līdz beidzās garantija un nācās pirkt jaunu.Tā kā neiegrābjaties šajā veikalā, apkalpošana arī ir tik briesmīga, kad preci pērc visi ir laipni un jauki, kad nes uz remontu, uzskata tevi par kaut kādu noziedznieku, redz pats vainīgs, ka Tev saplīsa, mēs jau te neesam pie vainas, ka brāķi tirgojam un neko nedarīsim.Iepērcēties kur citur labāk!

K

E e 13.06.2011

25600267iņus tagad nopirka leišu: www.pigu.lt
Labs nosaukums, vai ne?! :D

V Vanda 14.06.2011

tā neko :)

T ToVanda 14.06.2011

Kā radīts jaunajiem posiltorgiešiem, kuri savukārt radās no posiltorga pasūtīto cauro prezervatīvu lietošanas rezultātā, un tu esi viena no viņiem.

J Joske 15.06.2011

Autore lai nopērk tizlo ASUSu vienalga kurā veikalā! Tad arī varēs sūdzēties ne tikai par 4 reizes datora nešanu uz remontu, bet arī par to, ka remontē pa mēnesim! It kā jau pārdevējs nebūs vainīgs, jo remontu veic leišu zemē, bet kuru gan klientu tas interesē?! Skaidrs, ka visos gadījumos pārdevējs būs tas "maita"!