www.sudzibas.lv 220.lv Ne prece, ne nauda

www.220.lv - Ne prece, ne nauda

Silti iesaku nevienam un nekad neko neiegādāties 220.lv! pasūtīju dāvanas uz Ziemassvētkiem vecākiem un bērniem (apm 80 euro vērtībā), rezultātā man nav nedz dāvanas, nedz nauda par ko nopirkt citas. Zvanot - attieksme vnk nievājoša - nevienu reizi neviens man neatvainojās - tikai saka ka noskaidros un atzvanīs - tā jau trešo dienu ... Bet rīt jau Ziemassvētki!!! Pasūtījumu veicu pēc reklāmas 10.12. , kurā solīts bija visu piegādāt līdz svētkiem, taču nekā.... Pretīgi... Lai viņiem viss nāk atpakaļ!

Z

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 28.12.2015

Labdien, zane32 .

Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr. uz [email protected] vai arī šeit, lai varētu noskaidrot kāpēc radās problēma ar pasūtījumu!

Interneta veikals sniedz atbildes 1-2 darba dienu laikā - lūgums informēt mūs par savu pasūtījumu, lai mēs varētu sniegt Jums atbildi.

Z zane32 06.01.2016

Man vēl joprojām nav atgriezta nauda, kaut no 220.lv 23.dec tika saņemts e-pasts, ka nauda būšot 1-5 darba dienu laikā. Vakar zvanīju operatore ļoti, ļoti nelaipna neko nezin - atkal saka ka kaut ko skaidros, atzvanīs utt, , , neviens neatzvana un neliekas ne zinis. Uz e-pastu arī neatbild :(
Arī es esmu nolēmusi vērsties BEZ TABU, tad nu, lūdzu, arī pārējie apkrāptie raidījuma laikā lūdzu zvaniet, raksties, Lai BEZ TABU parāda un cilvēki zin, kur NEKAD NEKO nedrikst pasūtīt.

B [email protected] 20.01.2016

Bet kāds statuss Jums stāv 220.lv mājaslapā, tur kur Jūsu pasūtījumi, tai precei par kuru neatgriež naudu? Atdots vai vienkārši izpildīts?

A afanasijs88 07.01.2016

Man arī neatveda pasūtījumu, naudu arī neatdod

B [email protected] 20.01.2016

Man arī neatdod naudu