www.sudzibas.lv 220.lv interneta veikals

www.220.lv - interneta veikals

Uzmanieties pasūtot preci i-net veikala 220.lv. Es pasūtīju skapi, viss o.k. Vakarā piegāde pēc plkst 20:00, tas jau tur tā, bet nāk man dzīvoklī un pieprasa naudu par to skapi. Bet man neviens neteica ka būs jāmaksā skaidrā naudā, lai gan es diena kkur ap 16:00 zvaniju un prasīju kad man atvedīs manu pasūtījumu, pa tel. man laipni atbild gaidiet Jums piezvanīs, bet par apmaksu neko nepieminēja. A kas būtu bijis ja es no rita būtu parskaitījusi naudu par to skapi??? Man atkal pieprasīs, lai es maksā skaidrā naudā???Jocīga attieksme no vinju puses. Salidzinot ar citiem i-net veikaliem tur ir atmaksas terminsh vairākas dienas vēlāk, jo varbūt mani kaut kas neapmierina ar preci. Aij murgs kkads.

T

S Shumins 13.02.2010

Atveda skapi un aizmirsa pateikt, ka par to jāmaksā - domājus, ka tas būs par velti :)

H harijs 13.02.2010

Vai nav stulbi? Pasūti, - maksā!
Mes pasūtījān dārgu televizoru, atveda uzstādījām, pārbaudījām samaksājām un paldies.
Bija arī iespēja ateikties, Neviens neņemtu ļaunā!
220 tas nebija, bija cita firma! Tā atm jābūt!

H Hugo Djego 13.02.2010

Kas tad daudz teiks? Pie pasutijuma jau pašam jaatzimē samaksas veids.Rīgā nereti automatiski ir skaidra nauda, bet province lauķiem ka man-ar iepriekšeju parskaitijumu tikai.Un gaun jau bija jaieliek ķeksis, ka esmu iepazinies ar noteikumiem, kur tas viss bija teikts.Par 220lv citi sudzas par garantiju, citi vēl nezin par ko, bet neviens nesudzas par to, ka naudu kāds prasijis pēc piegādes.Uzreiz bija jāska-"lūdzu, cik jāmaksā ar visu piegadi?" Noskaitīt naudu un saņemt piegādes dokumentus un pateikt "paldies"!

M maija 15.02.2010

Par 220.lv varu teikt tikai visu to labāko - aptuveni 4 reizes esmu preces tieši caur viņiem pasūtījusi - viss ideāli, viss laikā piegādāts.

S santa 15.02.2010

nedomāju, ka jūs cilvēki paši saprotat par ko ir ši sūdzība.Tince nesūdzas par to, ka ir jāmaksā, bet gan par to ka skaidrā naudā, jo viņa domāja apmaksu veikt caur kontu un pa daļām.tas taču jāsaprot.. bet te tādi kā "Shumins" un "Harijs" raksta pavisam ko citu pat neizprotot situāciju. Parasti lielām lietām piedāvā veidu, kā tu vēlies to apmaksāt : visu uzreiz ar pārskaitījumu, pa daļām vai skaidrā naudā. UN 'Hugo Djego" nevajag apvainot cilvēku

H Hugo Djego 15.02.2010

Santa, kura viet Tu redzia apvainojumu?

M maxfadeev 02.05.2011

IEVA, kur tu esli? {chto zhe ti ne pishesh pro urlas...:)}

T ToMaxFadeev 02.05.2011

Да не порядок :D