www.220.lv - 220

Cilvēki, neiepērcieties 220!!!!!Pasūtīju telefonu...samaksu veicu uzreiz tajā pat dienā....atnāca sms, ka telefons tiks piegādāts tajā pat dienā!Telefons netika piegādāts...zvanīju uz info, kur man nevarēja pateikt, kas noticis, kāpēc netiek piegādāts, bet viņi noskaidrošot.......pagāja pāris stundas....nekādas ziņas......zvanīju atkal un man atbildēja, ka neviens viņiem neatbildot, bet viņi man iesakot atteikties no pasūtījumu.....tā arī izdarīju......un jautāju, kad atgriezīs naudu......man atbildēja....7-14 dienu laikā....pagāja dienas....naudas nav.....zvanīju atkal....man atbildēja, ka vajadzēja jau būt, jo grāmatvedībai nodota info.....noteikti būšot šīs vai nākamās dienas laikā.....pagāja šī un nākamā un naudas nav.....zvanīju atkal....un atkal tik solījumi!!!

L Liiga Dzheina 23.01.2015

citēšu šodienas 220.lv komentāru
"Labdien, Interneta veikals ir uzticams - ikvienai precei, kura ir pieejama noliktavā tiek norādīta ikona " ir noliktavā". Līdz ar to Inžiniera komentārs nav pamatots."
220.lv atkal apmelo cilvēkus, un savu kompāniju, cenšoties iegalvot, ka viņiem visas preces ir, un nekad nekādu problēmu nav, bet šī sūdzība atkal un atkal pierāda kādas mahinācijas veic 220.lv, pieņemu, ka nauda nebija maza, un viņi tā vienkārši NEIEVĒRO LIKUMU! Nekādas 7-14 dienas likumos nav ierakstītas, un viņiem nauda jāatskaita bez pamatotas kavēšanās, varat pat vērsties policijā, kas būtu riktīgi pigori, jo viņi, ir reāli nozaguši jūsu naudu, un neatdod! Veikt pārskaitījumu mūsdienās prasa 2 minūtes, es saprotu, ka var 3 dienas paiet, bet nejau divas NEDĒĻAS! Info nekāds noteikti nevienam nav nodots un viņi jūs vazā aiz deguna!
neviens šajā kompānijā nevar nepar ko pateikt, kur ir prece, pēc cik ilga laika būs, katrs operators no miljons reizēm, kas jāzvana viņiem, katrs saka kautko citu, utt. miljons piemēru, kā šajā kompānijā mēģina "netīšām" apkrāpt klientu!
veiksmi Jums

M mierigaa 24.01.2015

O moins, lasat sudzibas, pirms ieperkaties, ja jau sudzies, tatad zini par sho saitu, parsvara tik par 220 ari sudzas

J Jeļena Frolova 04.02.2016

Labdien, rakstu šajā mājas lapa, , pasūtījuma nr. 2687714, gribētu uzzinat kad Jūs parskaitisiet naudu nu jau mēnesis būs cauri , iesnieguma konta numurs bija rakstits, bet naudas nav,