AtrisinātaSIA Pigu Latvija/220.lv - bojājums

Tika piegādāta bojāta prece, televizors estar led32d1t1, no interneta veikala 220. Izņemot no iepakojuma nevarēja pateikt, ka ieslēdzot ekrāns būs bojāts. Kā var novērtēt preci neapskatot, fotogrāfiju izvērtēšanai arī netiek pievērsta pietiekoša uzmanība. Veikala attieksme vienkārši neizturama. Skandina tikai vienu pantiņu-pircējs pats vainīgs-savu taisnību vari pierādīt tiesā. Piedāvāju preci aizvest pati uz veikalu izvērtēšanai. Atbilde bija-mums tāpat skaidrs nepaskatoties, jo televizoru sadauzīji pati. Attēlā iekātoties var redzēt asu iespiedumu, iepakojumā, kuram vērtētāji nepiegrieza vērtību.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 24.10.2016

Labdien,

Mēs atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām.
Precizējiet lūdzu Jūsu pasūtījuma numuru, lai varam noskaidrot visu informāciju un izrisināt situāciju.

Gaidīsim Jūsu atbildi,
Jauku dienu

Papildināts datra 24.10.2016

Pasūtījuma nr.3715403

Sūdzība veiksmīgi atrisināta datra 09.11.2016

Paldies!Problēma tika atrisināta, apmainot brāķēto televizoru pret citu.Paldies SIA Pigu Latvia par sapratni.

D

A AlEl 24.10.2016

Katrā lapā pa divām 220.lv sūdzībām. Laikam šitam veikala vienmēr iešu ar līkumu. :D

K Kristaspsss 24.10.2016

Nu ja labi ka nejieperkos 220lv esmu gribejis pasutit bet palasot sudzibas slikts servis tur un ari nejiepirkso taja pajas lapa ar sadu atieksmi [pret klientiem.

D datra 25.10.2016

Mani arī brīdināja,ka veikals nekādu atbildību nenes,vajadzēja izbaudīt uz savas āds....

C critical thinker 26.10.2016

liels apgrozījums, vairāk sūdzību.

N nikita17 26.10.2016

Piekrītu, 220.lv tirgo tikai brāķa preci, pat kaķu barībai nebija atrodams derīguma termiņš- droši vien, ka nomazgāts, lieki piebilst, ka kaķis to barību nemaz neēda- dzīvnieku ar vecu barību neapmānīsi.