220.lv - Viltojums

Pasūtīju tualetes ūdeni http://220.lv/lv/smarzas/viriesu_smarzas/tualetes-udens-hugo-boss-boss-selection-edt?id=341962.Saņēmu,bet tikai pilnīgu šņagu pat marķējums ne tūvu oriģinālam.Neiesaku šo firmu!Un pagājušas jau 2ned. nekādu emociju no veikala 220.lv

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 25.07.2016

Labdien, lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr. uz [email protected] vai arī šeit, lai varētu noskaidrot kāpēc radās problēma ar pasūtījumu!

Interneta veikals sniedz atbildes 1-2 darba dienu laikā - lūgums informēt mūs par savu pasūtījumu, lai mēs varētu sniegt Jums atbildi.

E Elizabete12345 24.07.2016

Es arī pirku tur smaržas un izrādījās viltojums. Pudelīte neatbilda oriģinālam un noturības nekādas.

donna b 24.07.2016

220.lv pirku vairakas preces, parasti nebija sudzibu (tikai vinereiz par koka plauktu, suds viens), elektronika bija ok, telefoni utt, viss darbojas. Bet smarzas pasutiju vinereiz pameginat. Es nezinu kur vini to snagu ieperk, bet ne, labak izterejiet par 20% vairak, bet iegadajaties kvalitativas smarzas, jo kads 220.lv smarzu piegadatajs, man nav ne jausmas.

P pulkvedis 29.07.2016

Ar bažām pasūtīju šīs smaržas - http://220.lv/lv/smarzas/viriesu_smarzas/tualetes-udens-carolina-herrera-212-vip-men?id=328341 , bet par laimi aromāts un noturība bija tāda, kādai tai jābūt.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 29.07.2016

Labdien,