www.sudzibas.lv 220.lv Slikts serviss

220.lv - Slikts serviss

Neiepērcieties šajā internetbodē, savādāk to nenosauksi. Pērkot preci ar karti, rāda, ka atrodas noliktavā. Pēc apmaksas veikšanas atnāk ziņojums, ka prece būs pieejama tikai pēc 14 dienām. Kad sazvanu operatori un paskaidroju, ka tik ilgi gaidīt nevarēšu, lai atgriež naudu, paskaidro, ka atgriezīs 5 darba dienu laikā. Sanāk, ka manu naudu viņi savos kontos apgrozīs gandrīz nedēļu,secinu - viņiem sanāk labs aizņēmums bez procentiem.

B [email protected] 21.01.2016

Mana naudu jau vairāk par mēnesi ir apgrozījuma viņu kontos..

Z zinkaariS 22.01.2016

Bet viņiem tak noliktava atrodas Lietuvā :)

Inženieris 03.02.2016

“BŪS AITAS, BŪS CIRPĒJI„

J Jeļena Frolova 04.02.2016

vai naudu Jums atskaitija, jo man tada pasa problema

B [email protected] 10.02.2016

man atskaitiija, visbeidzot

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 12.02.2016

Labdien, lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr. uz [email protected] vai arī šeit, lai varētu noskaidrot kāpēc radās problēma ar pasūtījumu!

Interneta veikals sniedz atbildes 1-2 darba dienu laikā - lūgums informēt mūs par savu pasūtījumu, lai mēs varētu sniegt Jums atbildi.