www.sudzibas.lv 220.lv Slikts piegādes serviss

220.lv - Slikts piegādes serviss

Preci pasūtīju ceturtdien līdz plkst.12. Pasūtījuma laikā tika uzrakstīts, ka preci varēšu saņemt piektdien pēc plkst.13 LP nodaļā, ar ko protams arī rēķinājos, jo prece tika sūtīta kā dāvana uz attiecīgu datumu. Prece nebija piegādāta ne piektdien, ne arī sestdien! Piezvanīju sestdien uz internetveikalu, lai noskaidrot kur tad ir pasūtīta prece un, vai ir iespējams aizbraukt pakaļ, ja šodien to nepiegādās LP nodaļā? Uz ko saņēmu atbildi, ka viņi nezin kāpēc notikusi tāda aizkavēšanas ar preci, prece atrodas šķirošanas punktā no kurienes tiks sūtīta uz LP manis izvēlēto nodaļu, līdz ar to preci varēšu saņemt TIKAI nākamnedēļ darbadienā...
Ļoti nepatīkama situācija, jo tiešām rēķinājos ar piegādes laiku! Nebūtu nekādas problēmas, ja būtu uzrakstījuši ilgāku piegādes laiku, es izvēlētos saņemt preci veikalā vai citu piegādes veidu!
Iesaku rēķināties, ka piegāde var krietni aizkavēties (manā gadījumā vismaz par 3 dienām)! Domāju, ka nākamreiz,it īpaši, ja būs tik pat svarīgs piegādes laiks, noteikti izvēlēšos citu veikalu! Ļoti vīlusies, krietni sabojāja cita cilvēka dzimšanas dienu, jo dāvanu viņš tā arī nesagaidīja!

O

A anastasija233 16.01.2017

Tāda pati situācija tikai izvēlētais pigādes veids ar kurjeru. Iegādājos piekdien bij rakstīts saņemšu pirmdien gaidīju 10 dienas tad atteicos no pasūtījuma.