www.sudzibas.lv 220.lv Krāpšana.

220.lv - Krāpšana.

Nu kā nav kauna??? Cik mammiņas vēl tika apmānītas? Neklusēšu par tādu bezkaunību un bezatbildību,lai visi redz. Kauns bija bērnam dāvināt!!!!Bija pasūtīta autotrase Hot Wheels, bija apraksts kas ietilpst komplektā,bet atnāca pavisam cits komplekts,kas neatbilst norādītajam,nedz bildēm nedz aprakstītam.Kauns,kauns,kauns. 220.lv par vienu klientu mazāk. Neiesaku.

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 16.01.2017

Labdien,

Mēs atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām!
Mēs lūdzam atsūtīt Jūsu pasūtījuma numuru, lai mēs varētu noskaidrot kādeļ ir radusies šāda situācija un izlabot to.
Gaidīsim Jūsu atbildi,

Papildināts kate8888 16.01.2017

4162895

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 16.01.2017

Paldies par informāciju, Šai precei ir vairāki modeļi un diemžēl tehnisku iemeslu dēļ konkrētajai trasei nav iespējams izvēlēties modeli par ko arī ir pievienota informācija aprakstā. Mēs atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām. Taču Jūs varat 14 dienu laikā izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci garantijas servisā Daugavgrīvas ielā 114. Darba laiks darba dienās ir no 10:00-19:00, Sestdienās no 10:00-15:00. Garantijas un atteikuma tiesību nosacījumus Jūs varat apskatīt šeit: http://220.lv/lv/t/garantija

K

S sudzambibelis 15.01.2017

Vienreiz pasūtīju telefonu no 220 saņēmu kastē nevis mums paredzeto lādētāja dakšu, bet liekās, ka Lielbritānijas. Tāpēc vairs neiepērkos tur. Nesen pirku Ziemassvētkiem dāvanas un vienu dāvanu pasūtīju 30minutes.lv tur atnāca ātri pat brīvdienā piegādāja. Pirku dāvanu XNET.LV viss bija ok atnāca ātri. Pirku dāvanu 1A.LV piegādāja tikai pēc jaunā gada :)

Aigars31 21.02.2017

kā nav kauna bērnam neuzdavinat mobil telefonu.. nu kā.. manā laikā bija tikai pistoles un trisriteņi