www.sudzibas.lv 220.lv Drausmīga attieksme pret patstāvīgo klientu

220.lv - Drausmīga attieksme pret patstāvīgo klientu

Esmu ļoti vīlusies šajā interneta veikalā, vairākus gadus biju patstāvīgais klients, līdz nesaskaros ar preces atgriešanās politiku. Iegādājos putekļusūcēju, kuru saņemot ieslēdzu un izslēdzu, lai pārbaudītu vai strādā un sūkšanas jaudu, kas aizņēma vien kādas 10-20 sekundes, uzreiz zvanīju, lai paziņotu, ka vēlos atgriezt preci, uz ko man atbildēja, ka ieslēdzot, jau esot lietots un preci atpakaļ nepieņem, un 14 dienu atgriešanās politika šeit nedarbojas. Es iebildu, aizsūtot preci atpakaļ, viņi reaģēja tik pēc 7dienam, un atbildēja, ka naudu neatgriezis! Pateicu, lai patur vien sev, jo pierādīt vairs neko nevaru, ka neesmu lietojusi un, ko ar šo preci paši ir darījuši. Aicinu neizmantot šī veikala pakalpojumus, jo viņi nav lojāli un taisnīgi saviem klientiem. Rakstīšu atsauksmes visur, kur iespējams, lai cilvēki ir informēti par drausmīgo attieksmi.

25.01.2019

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 28.01.2019

Labdien,
Par minēto preci šobrīd nauda Jums ir atgriezta. Atvainojamies par ilgaku situācijas izpēti saistībā ar 14 dienu atteikuma tiesību izmantošanu.

M Mark Shafro 25.01.2019

Viņi pastāvīgi krāpj klientus, es iesaku rakstīt sūdzību PTAC: [slēpt]@ptac.gov.lv

K Klientamnavtaisnība 26.01.2019

Pēc teksta nevar saprast - uz kāda pamata tiek pieprasīta naudas atgriešana?

I Inga 28.01.2019

Šitie idiņi, kas iedomājas, ka divas nedēļas var sūkt grīdu, nodirst preci un pēc tam gaida naudu atpakaļ ir pilna Latvija... :)