www.sudzibas.lv 220.lv 220.lv neatsuta nopirkatas preces

220.lv - 220.lv neatsuta nopirkatas preces

Internet veikala pasutiju un apmaksaju 4 preces.Visas preces bija noliktava uz vietas.Sanemu e-pastu ka preces tiks piegadatas 31 oktobri.Solita datuma man atsutija vienu preci no nopirktam 4.1 novembri otru preci.2 nomembri neatsutija neko,bet kad es viniem uzrakstiju un paprasiju kur parejas preces sanemu e-pastu:Paldies oar pirkumiem: un viss.Neviena varda par neatsutitam parejam precem.Zvaniju,atbildeja ka atbildigs specialists izskatis sho lietu un parzvanis.No neka es nesagaidiju.Laikam atbildigais specialist kaut kur atpushas Egipte bet manas preces izkupeja gaisa.Nevies man nepiezvanija neuzrakstija un nepateca kad es toas preces sanemshu vai atgriezis naudu.Neka.Pilnigs klusums.Ar tadu bezkaunibu sastapos pirmoreiz, Trukst vardu.Ka ta var?Vai veikals apzog klientus?Pasutijums 3745538.To uzrastu lai neatbildetu robots :uzrakstiet jusu pasutijuma numuru un mes jums palidzesim:ka biezi pienemts shaja veikala uz iebkuru sudzibu atbildot.

G

K Krisstinaa 17.02.2017

Identiska situacija. Pasutitas 3 lietas. Atnaca 2. Operatori neko nezin un visadas atrunas. Viena no vinjam pat klausuli nometa,pirms tam piedavajot tikt skaidriba ar sevi. Divains teksts!
Mans princips nekad neko nepirkt neredzot. Pirmo reizi sutu un shitada situacija. Skumji.