www.sudzibas.lv 1a.lv slikts serviss

1a.lv - slikts serviss

Sveiki!

esmu saskārusies ar briesmīgu servisu 1a.lv e-veikalā.
prece tika pasūtīta 8.11.2016 un vēl joprojām nav saņemta nekāda ziņa par piegādi.
Zvanīju operatoriem 2.12, kur solīja, ka līdz 5.12 precei ir jābūt, bet šodien 7.12 vēl joprojām nav.
Šodien zvanīju atkārtoti, kur operators teica, ka noskaidros kur prece un pados ziņu. Pagājušas jau gandrīz 4h un vēl nav ne ziņas. Kā arī uz e-pastiem neatbild.
Piebildīšu, ka neviens, protams, nav informējis, ka prece būs jāgaida tik ilgi.
nedomāju, ka mūsdienās kaut kas tāds vēl ir iespējams.
Milzīgs FUI apkalpošanai!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 07.12.2016

Labdien, Jūlija. Ar Jums sazinājāmies un situāciju paskaidrojām. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju, diemžēl Jūsu sūtījumu kurjerdienests nosūtījis uz nepareizu adresi, tāpēc ir radusies šāda situācija. To atrisināsim tuvāko dienu laikā un sūtījumu Jums piegādāsim. Ļoti ceram uz Jūsu sapratni un pozitīvu sadarbību nākotnē.

S skidka 07.12.2016

Хамство, что тут можно добавить.
Но это ерунда по сравнению с тем, что фитнес клуб атлетика не дает скидки ни студентам не пенсионерам. Вот это скотство.

T Tong Po 08.12.2016

Skidočņiks! Ej uz stadionu, tur viss bez maksas, pat nevajag čīkstēt par atlaidēm!

S skidka 07.12.2016

nedomāju, ka mūsdienās kaut kas tāds vēl ir iespējams.

Не жги так сильно

S skidka 07.12.2016

В наше время все возможно, вот кто бы мог подумать что фитнес клуб атлетика не предоставляет скидки?
Когда же они появятся?
Где скидки?

S skidka 07.12.2016

Юля, а в Лиепае есть скидки в фитнес клубы?