www.sudzibas.lv 1a.lv Rupjš, vienaldzīgs un bezatbildīgs serviss

1a.lv - Rupjš, vienaldzīgs un bezatbildīgs serviss

Kā interneta veikals www.1a.lv izcūkoja (nu labi, pamatīgi sabojāja) šos Ziemassvētkus. Dāvanu nepiegādāja apsolītajā laikā (kas norādīts pirkuma apstiprinājumā), 2 dienas nebija sazvanāmi nekādi, 24.datumā beidzot izdevās sazvanīt, šie bez jebkādas vainas sajūtas paziņo, ka preci neesot izsūtījuši un tā būšot tikai 29.datumā. Neviens neko netika ziņojis iepriekš, līdz pat Zsv vakaram nelikās ne zinis, nebija sazvanāmi nekādi jau 2 dienas iepriekš, kaut zvanīju visu laiku (telefonsistēma lūdza atstāt tel.nr., un operators visdrīzākajā laikā sazināšoties, 2x atstāju kontaktus - neviens nezvanīja). Vienvārsakot, pilnīga ignorēšana. Kad Zsv pēcpusdienā beidzot šos dabūju rokā ar izmisīgu zvanīšanos, operatore vienaldzīgā tonī paskaidroja, ka šodien neko nerisinās un palīdzēt nevarot - ja man neder prece 29.datumā, tad nākamnedēļ atgriezīšot naudu. Nākamnedēļ! Bet šodien ir Zsv vakars un tā bija dāvana, ko likt zem eglītes, turklāt ne lēta. Vienīgais, ko no sirds nožēloju - ka uzticējos (grūti arī noticēt tik bezatbildīgam biznesam mūsdienās), jo pasūtījumu veicu pirmdienā 20.datumā, uzreiz arī apmaksāju viņu bankā, lai naudiņa ir nekavējoties, bet līdz 6dienai, Zsv vakraam, diemžēl ne dāvanas, ne naudas,, Un atbildību par šo situāciju uzņemties negrasījās neviens. Pat neatvainojās. Un nepaziņoja, ka tā... Lūk, tāda nepatīkama pieredze ar, manuprāt, absolūtu atbildības, cilvēcības un pieklājības trūkumu.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 24.12.2016

Sveiki, Elīna. Ļoti atvainojamies par to, ka laicīgi neinformējām par kavēšanos ar pasūtījuma izpildi, šajā Pirmssvētku laikā pasūtījumu skaits ir krietni vairākkāršojies, diemžēl noliktava nebija gatava tik lielam pasūtījumu apjomam, kā arī pircēju zvanu skaits ir krietni vairākkāršojies, tāpēc ir zināmas sarežģītības laicīgi informēt pircēju par iespējamo kavēšanos ar pasūtījumu. Ceram uz Jūsu sapratni šajā situācijā un pozitīvu sadarbību nākotnē. Priecīgus un gaišus Jums Ziemassvētkus.

E

F Fotogrāfs IK 24.12.2016

Pilnīgi piekrītu!

R Raitis Kurpnieks 24.12.2016

Man tas pats ar veļasmašīnu, galvenais, ka pat oparātors pa telefonu solīja, ka piegādās ceturtdien 22. Datumā. Speciāli paņēmām ar „express” piegādi, lai atsūta pirms svētkiem. Tagad ļoti nožēlojam, ka pasūtījām 1a.lv, komunikācija pilnībā nekāda un tukši solījumi. Citi jau 2 nedēļas gaida...

donna b 24.12.2016

Toties 220.lv lielakoties visu pasutito piegadaja laikaa. Tad varbut jabeidz par tiem sudzeties (kaut gan viniem ari gadas shaizes). Es nekad neesmu pasutijusi 1a.lv un to noteiktu nedarisu.