www.sudzibas.lv 1a.lv Preci izņems mazbērni?

1a.lv - Preci izņems mazbērni?

Sveiki mans vārds ir #188244 un #204278Nesaprotu kas notiek ar 1A.LV kaut kas jums ir jāmaina savā klientu apkalpošanas stratēģijā. Pasūtīju mobilo telefonu un monitoru.1. Preces piegādes ātrums un izvēle ir viens milzīgs pluss viss notika ātri un kā bija norunāts.2. Apskatot preci konstatēju ka pasūtītā telefona kastīte ir bijusi atvērta (pārbaudīts vai viss uz vietas un vai strādā/manas domas bet pret to nav pretenziju) bet monitora kaste nebija vērta vaļā kas mani izbrīnīja kāpēc ja pārbauda vienu produktu nevar izdarīt arī to pašu ar otru un tur tie sūd* sākas monitors nedarbojās.3. Aizvedu monitoru uz 1A.LV servisa centru kur mani laipni sagaidīja Raivis uzklausīja manu problēmu un pieņēma preci uz apmaiņu pret tādu pašu. 4. Pagāja labs laiciņš (Ap 3-4.Nedēļām) kad nolēmu vairs negaidīt bet ierosināt Raivim tā vietā lai mēģinātu sadabūt tādu pašu lai apmaina pret citu ko viņš arī izdarīja."Laikam"!?5. 2014.11.11 Saņēmu zvanu no 1a.lv lai apstiprinu savu izvēli un viņi noformēs pasūtījumu operatore pieņēma manu izvēli un solīdama ka rīt pēc pulksten 12:00 preci varēšu saņemt birojā laipni atvadījās.6. Pulksten 13:00 ar savu skaisti izrūsējušo mazdiņu pieripoju pie kaut kāda ofisa netālu no gaismas pils noparkojos un ar smaidu uz sejas kā pasakaini siltā vasaras dienā devos uz 1a.lv biroju kā jau ierasts iegāju biroju kompleksā kur lejā viesus sagaida komunikabls apsargs kas neateiks Jūs pakonsultēt par to kur atrodas jums nepieciešamā kompānija devos augšā uz 1a.lv biroju.7. Satiku Raivi uz jautājumu vai nu beidzot varēs saņemt savu tik ilgi gaidīto preci viņš laipni atbildēja ka prece ir atvesta bet vel nav reģistrēta ka varu pienākt pēc minimums 30.min par cik esmu pacietīgs un pozitīvs cilvēks biju ar mieru uzgaidīt pasēdēju pagaidīju 30.min uzspēlēju pāris spēlītes telefonā kur nemanāmi paskrēja 1.H tad Raivis man pienāca klāt un informēja ka varbūt nav jēgas gaidīt ka došot ziņu kad varēšu saņemt savu pasūtījumu es piekritu. Nosmēju lai nebūtu tā ka aizeju līdz mašīnai un šis paziņo ka varu saņemt pasūtījumu.8. Aizbraukdams mājās vel jo projām gaidīju kādu ziņu no 1a.lv par to ka varu beidzot savākt savu preci kas bija apsolīta šodien 2014.12.11 pēc pulksten 12:00 bet manas cerības tika sagrautas kad īsu laiku pirms darba laika beigām kārtējo reizi sarakstījos ar Raivi un mani informēja ka piegādātāji ir viņus pievīluši.Nu vienu vārdu sakot esmu baigi vīlies 1a.lv klientu apkalpošanas kvalitātē. Pēc visa šī piedzīvojuma kas nu jau velkas mēnesi vēlos teikt tikai vienu 1.A.LV atdodiet manu pasūtījumu man viņš ir nepieciešams darbam. :) Iemetu arī screenshot. Ļoti atvainojos par interpunkcijas kļūdām baigais nogurums pēc visas šīs gaidīšanas. :DNovēlu izaugsmi un uzlabot klientu servisu + turpmāk varbūt tomēr pārbaudiet pasūtītās preces ja nedrīkstiet tad lūdziet klientiem atļauju.

C

J Janka 13.11.2014

Jaunu telefonu jau principā nedrīkst pārdot atvērtā iepakojumā. Jābūt kastei ar blombi lai redzētu, ka neviens nav gramstījis to preci. Cik ir nācies pirkt jaunus telefonus - visi ir bijuši aizpakoti.

1a.lv Pārstāvja atbilde 14.11.2014

Sveiki, sazinājāmies ar Jums un atrisinājām situāciju, atvainojamies par sagādātām neērtībām un ceram uz pozitīvu sadarbību ar Jums nākotnē :)

V Valdiss Gailums 29.06.2016

nekad neperciet 1a so preci-myphone.izmetisiet miskaste uzreiz.ir attels ari ja kads grib zinat

G Gothards 21.12.2016
Slikts serviss

Pilnīgi atpalikuši no dzīves nevar man paku laika atsutit ja pasutu to 13 dienas ieprieks vairak neko no tadiem lašarām nepirksu un citiem ari neiesaku.

D dacci 04.01.2017
melo