www.sudzibas.lv 1a.lv Preces piegāde

1a.lv - Preces piegāde

Pasūtīju preci 1a.lv veikalā. Rēķina apmaksu veicu uzreiz pēc pasūtījuma apmaksas. Tā kā man bija svarīgi preci saņemt ātri izvēlējos preci ar atzīmi "ir noliktavā". Kā norādīts mājas lapā, preci varēs izņemt 2-3 dienu laikā. Taču nekā, pat neatnāk paziņojums par to, ka prece kavējas. Vēl jo vairāk, kad interesējos telefoniski, jaukā meitene skaidri un gaiši pasaka- šodien būs! Nekā nebija! Jau trīs reizes "šodien būs" nav piepildījies, kas man ir prasījis 2 tukšus braucienus saņemt preci. Viss būtu saprotams, ka svētku laiks u.t.t., taču kad skaidri un gaiši tiek melots, tas rada aizdomas. Ceru, ka tomēr saņemšu preci par kuru jau esmu norēķinājies, taču otrreiz pie šī veikala neatgriezīšos. P.S. esmu pārsteigts par lielākā internetveikala darbību, jo līdz šim esmu iepircies mazos internetveikalos un pieredze ir bijusi visnotaļ pozitīva. Laikam jau mazajiem uzņēmējiem ir svarīgi, lai klients atgriežas.....

P

A Armands Otvars 20.12.2015

Jā, man arī preces nāk parasti ~4-5 dienas, bet par interneta veikalu kā tādu neko sliktu teikt nevaru, jo prece vienmēr ir atnākusi perfekta.

1a.lv Pārstāvja atbilde 21.12.2015

Sveiki. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju saistībā ar pasūtījuma piegādes aizkavēšanos, diemžēl neparedzētu apstākļu dēļ tika noslogota kurjerdienestu darbība, līdz ar to notika aizkavēšanās ar preču piegādēm no vairumtirgotājiem. Taču šonedēļ noslogotība ir pārvarēta un ļoti ceram uz ātru pasūtījumu apstrādi un piegādi. Vēlreiz atvainojamies un ceram uz Jūsu sapratni, kā arī pozitīvu sadarbību nākotnē. :)

L laura55555 29.12.2015

Piekrītu. Man gadījās līdzīgi. Tikai es pasūtīju, lai piegādā uz adresi. Dienu pirms pasūtījuma saņemšanas noliktā datuma zvanīju operatoram, man atbildēja, ka ar manu pasūtījumu viss ir ok, lai gaidu nākamo dienu un līdz 14.00 piegāde būs uz adresi. Vēl tagad atceros - operatore Līga. Es arī jautāju par pasūtījuma startusu 1a.lv mājas lapā - man nespēja izsskaidrot. Tikai atbildēja, ka lai gaidu piegādi nākamajā dienā. Pienāca nākamās dienas 14.00, bet pasūtījuma vēl nebija. Zvanīju operatoram. Operators man solīja, ka nu jau pasūtījums būs pēc brīvdienām. :D Tā kā netaisos pāriet pareizticīgo ticībā, tad pieteicos, ka došos pasūtījumam pakaļ pati. Aizbraucu. Un tur rindas kādas... :D
Biju vēlējusies atmest ar roku pasūtījumam, bet bija veikta priekšapmaksa.
Kad izņēmu preci, pārbaudīju, vai viss ok. 1a.lv bija skaiti pārlīmējuši savu svītrkodu pāri samsung attaisītajai birkai uz kuras ir rakstīts, lai nepieņem preci, ja birka ir atplēsta. Telefonam aizdomīgi plēsti nost lipekļi. Viens lipeklis izskatījās ne no konkrētā telefona modeļa. Zvanīju operatoram. Atbildēja operatore Līga. Viņa skaidroja, ka esot veikta komplektācijas pārbaude. :D ha - nez kādēļ tas netiek veikts visām precēm. Izskatās, ka esmu saņēmusi refurbished telefonu, kuru remontā ir noturējusi sieviete, kas sudzibas.lv sudzas, ka 1a.lv mēnesi nav atdevuši telefonu.
Mans mērs ir pilns. Esmu izteikusi atsauksmes cilvēkiem par 1a.lv- nekompitenti, melo, pārdod attaisītas preces. Redzēs kā man šodien atskaitīs pārmaksāto naudu par "kurjera" pakalpojumiem. Pašreiz izskatās, ka sāga vēl ne tuvu nav beigusies! :D Cirks aizbrauca - 1a.lv palika.