www.sudzibas.lv 1a.lv Lietotas mantas

1a.lv - Lietotas mantas

Kārtējo reizi 1a izcēlās ar nekvalitatīvu mantu tirdzniecību : (Pirku sony m4 tālrunu par gandrīz 250 eiro. Jau pie saņemšanas likās kaut kas slikts - drošības uzlīme pārplēsta, un mantas iekšā tādas kā lietotas... Nodomāju ka mājās pārbaudīšu kārtīgāk... Izrādījās taisnība - telefonas knapi ieslēdzās (Slēdzās 25 minūtes), bet pēc 2 mēnešiem neslēdzas iekšā vispār : ( jāved uz remontu : (Ir skaidrs viens - tas jau ir kā minimums otrreizējs cikls 1a - >klients - >serviss - 1a - klients... Cik pretīgs ir šis kantoris!!! Tagad ar visiem spēkiem, visos resursos, mēģināšu riktīgi slikti atsaukties par 1a, kad tāda iespēja būs!!! Ar līdzjūtību pret nākamajiem upuriem... Aleksandrs

1a.lv Pārstāvja atbilde 02.11.2015

Sveiki, Aleksandr. Lūdzu nododiet šo modeli pie mums birojā, lai varam risināt šo problēmu. Mēs pārdodam tikai jaunas ierīces. Ja iegādes brīdī jau no paša sākuma bija problēma ar ieslēgšanu, ieteicams uzreiz vērsties pie mums ar šādu problēmu. Atvērts iepakojums var būs saistīts ar to, ka pie kases kāds klients vēlējās pārliecināties par komplektāciju un pirkuma brīdī atteicies no pasūtījuma. Šāda prece neskaitās lietota, bet tikai pārbaudīta komplektācija. Jebkurā gadījumā atvainojamies par radušos situāciju un mēģināsim risināt šo problēmu maksimāli ātri.

S Spidumi.com 02.11.2015

Nu vēl jau paliek jautājums, vai piegādātājs atveda jaunu. Priekš 1a piegādātāja atvesta prece ir jauna, bet piegādātājs to varbūt iegādājies akcijā kā demo preci...es tikai filozofēju...

L lux 06.11.2015

У меня те же проблемы. Купить у них всё очень быстро, гарантийный ремонт похож на футбол, где клиент - это мяч.

V Vladimirs119 06.11.2015

mums tadi pati problema ar sony m4 aqua. telefons briziem iesledzas lidz pat 2 stundam. no sakuma domajam ka tas kaut ko ladee. bet navar vinsh tacu katru reizi pie ieslegsanas kauto tik ilgi ladet. kamera ari strada neadekvati. nerege uz pieskarieniem. bet brizhiem viss ok. nodevushi to remonta 4 reizes pie 1a, un katru reizi mums teica ka ar telfonu viss ir kartiba. ja ar piekto reizi nesanemsim naudu atpakal par telefonu, tad aurosim uz visu feisbuku par to kads bardaks tur notiek vinju kantori

V Vladimirs119 06.11.2015

T Tehnomāns 18.01.2016

Man jau ir bijusi pieredze ar 1a.lv tieši saistībā ar to, ka viņi pārdod preces atvērtos iepakojumos. Principā tur var iegādāties preces, kuras iepakotas tā saucamajos blisteros, kuri atverami tikai vienu reizi.
Šodien devos pakaļ precei jau iepriekš sagatavojies ar skeptisku attieksmi. Un šoreiz mana intuīcija un/vai pieredze nepievīla. Kārtējo reizi iepakojumam ražotāja plombe-uzlīme atplēsta, pa virsu caurspīdīgā uzlīme. No preces iegādes atteicos, jo pēc Patērētāju tiesību aizsardzības likuma šāda prece neatbilst aprakstam. Šajā gadījumā būtu jābūt piezīmei- lietota, demonstrācijas vai atgrieztā prece.
Iesaku visiem, kas iegādājas preces 1a.lv, atteikties no pasūtījuma, ja precei ir bojāta ražotāja uzlīme!