www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana, slikts serviss

1a.lv - Krāpšana, slikts serviss

Prece ar norādi "Ir noliktavā, piegāde 3 darba dienu laikā" tika pasūtīta 21.12.16; līdz 30.12.16 joprojām nav piegādāta, par to ka pasūtījums netiks izpildīts laikā protams ka neviens no interneta veikala neuzskata par vajadzīgu klientu informēt.
Sazvanīt veikalu nav iespējams - "visi operatori aizņemti".
Pie pasūtījuma statusa 30.12.16 joprojām ir atrodama atzīme ka piegāde tiks veikta 29.12.16 :(

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 30.12.2016

Sveiki, Jāni. Ļoti atvainojamies par to, ka laicīgi neinformējām par kavēšanos ar pasūtījuma izpildi, šajā Pirmssvētku laikā pasūtījumu skaits ir krietni vairākkāršojies, diemžēl noliktava nebija gatava tik lielam pasūtījumu apjomam, kā arī pircēju zvanu skaits ir krietni vairākkāršojies, tāpēc ir zināmas sarežģītības laicīgi informēt pircēju par iespējamo kavēšanos ar pasūtījumu. Diemžēl noliktavas tehnisku iemeslu dēļ sūtījumu piegāde, kuri ir rindā uz izsūtīšanu būs iespējama orientējoši uz 05.01 - 06.01 datumu. Atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām.