www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana

1a.lv - Krāpšana

Melo par preces pieejamību.
Pasūtīju preci, solīja, ka viss ir, viss būs - otrā dienā pēc 19:00 varot braukt pakaļ precei. 3 reizes pārjautāju, vai tiešām viņiem tā prece ir - jā, jā viss esot noliktavā. Piektdienas vakarā vēl piezvanīju pārjautāt, vai tiešām ir un var braukt pakaļ - jā, droši varot braukt. Atbraucu, nosēdēju rindā 45 minūtes un izrādījās, ka neesot atvesta. Kāpēc nav, kad būs - neko nezina, tie cilvēki, kas zinot, esot tagad mājās. Varbūt pirmdien kāds kaut ko zināšot. Pirmdien man arī neviens neko nezvana un nemaz netaisās informēt, kas notiek - zvanu pats un uzzinu, ka diemžēl preces neesot. Nav un nebūs.
Blēži. Tirgo lietas, kuras viņiem nemaz nav un nekaunīgi melo, ka ir.

1a.lv Pārstāvja atbilde 18.01.2016

Sveiki. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju. Preces pasūtīšanas brīdī prece bija pieejama pie piegādātājiem, to arī apstiprināja mūsu darbinieks. Diemžēl no piegādātāju noliktavas prece netika atvesta. Pašlaik risinām šo situāciju ar sadarbības partneriem. Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām.