www.sudzibas.lv 1a.lv Krapnieki 1a

1a.lv - Krapnieki 1a

Tad mana situācija: pasūtīju datoru pie viniem. Šie pēc 3 dienām zvana, datora nav uz vietas, bet nedēļas laikā būs. Gaidiet. Nu es gaidu. Pēc nedēļas protams nekāda datora nebija. Pēc mēneša šie man zvana: Būs dators viss būs pēc nedēļas. Gaidiet. Nu es gaidu. Paiet vēl mēnesis. Lieki teikt, ka nekāda datora man nepiegādāja. Es šiem zvanu - šie saka būs dators tūlīt(nedēļas laikā) gaidiet. Gaidu. Paiet mēnesis es pēdējo reizi uzzvanu šiem kāpēc nav dators? 1 a darbiniece tāda atbild: Ā es neko nezinu kāpēc, jūsu pasūtījums nav sistēmā mums, tāpēc neko nezinām. Bet pēc balss pat var pateikt ka melo viņa. Kā gan 1a darbinieki 3 reizes man pirmīt varējuši zvanīt un teikt ka dators drīz būs, ja mans pasūtījums nav sistēmā, tas ir smieklīgi.Vienīgais, kas mani mierina, ka es nebiju veicis priekšapmaksu, bet, kad pasūtījumu veicu viņu mājaslapā, tad izvēlējos maksāt pēc preces saņemšanas. Nezinu, ko es darītu, ja es būtu šiem krāpniekiem 1a veicis priekšapmaksu!!!°°CILVĒKI UZMANIETIES NO ŠĪ KANTORA tie melo acīs skatīdamies un neko nevar izdarīt!!! Ja būsiet tik nepadomīgi lai kaut ko no viņiem sūtīt nekad neveiciet priekšapmaksu.Ps. esiet piesardzīgi ar 1a kantori!!!

U

J janis 30.06.2010

ja kāds man te rakstīs, ka tā ir sistēmas klūda 1a vai kas cits: SHUT UP PLEASE!
pievienoju to fak ino apstiprinajumu par pasutijumu, ko vini man bija sakuma atsutijusi:
°°
Sveicināti!

Esam saņēmuši Jūsu pasūtījumu interneta veikalā www.1a.lv. Pasūtījums tiek apstrādāts, un tuvākajā laikā www.1a.lv pārstāvis sazināsies ar Jums. Paldies, ka izvēlējāties tieši mūsu interneta veikalu!

Orion 02323860000 (10.00 Ls); Orion 22100961230 (26.00 Ls); Acer Aspire 5739G PowerStation GT2 (499.00 Ls);

UN PĒC TAM VĒSTULI NO VIŅU DARBINIECES:

"INFO 1A LV Evita Jaudzema"

Diemzel mes uz Jusu varda neredzam pasutijumu.
Atvainojamies velreiz par sagadatajam neertibam

J janis 30.06.2010

Kāds man var ko ieteikt, kādā veidā būtu šie krāpnieki likumīgā veidā jāpiebremzē?

B bikse 01.07.2010

es, piemēram, vispirms noskaidroju- vai ir prece, ja nav, meklēju citu i-neta veici. nevajag tad turēt i-netā preci kā pieejamu, ja nav noliktavā.

es 3 reizes pasūtu austiņas, beigās izrādās, ka nav bijušas pieejamas

U Uzzy 13.07.2010

Es ar pie viņiem nopirku kompi. Bet nu man vislabākajā kārtībā, jau pēc nedēļas bija manā rīcībā un es apmierināts ;)

E Edgars 02.05.2011

Nu nezinu nezinu!
Šitais kantorītis mani nu dien patīkami pārsteidza, jo pirms mēneša pasūtīju portatīvo ar visiem pribambasiem: somu, peli, ausīm... un šie bija gatavi jau tai pašā dienā piegādāt... un tā arī notika! Un arī es izvēlējos maksāt pie preces saņemšanas, bez priekšapmaksas!

Tā kā sorry... es visu tik to labāko par www.1a.lv

X xoni 09.10.2011

1a.lv ir meļi kantoris.
pasūtiju pc
noliktavā būs 05.10.
tai dienā no rīta skatos- jau parādās 10.10.
man zvana vēlāk un saka ka tas pc būs nu jau 10.10.
bet būšot nedaudz cits
man jau dusmas
tagad iegāju mājaslappā
skatos- nu jau 12.10.
nu cik var pist smadzenes
bļe nu liec to savu sludinājumu kad pc ir noliktavā
nu neņemiet 1a.lv neko
ietaupīsiet laiku un nervus

p.s.
tie pozitīvie komentāri izskatās pēc paša kantora darbinieku rakstītiem

A alohas 09.08.2012

Lidziga situacija ar portativo gadijas ari man, pasutiju menesi ieprieksh portativo, viss itka ok pazvanija darbinieki pateica ka pasutijums ir sanjemts un ka pec menesha dabushu datoru . Pagaja menesis un es shiem zvanu jautaju kad vareshu sanjemt datoru, darbinieks atbild ka vari braukt shodien jau pakalj, es pateicu ka rit buushu pats personigi klat un savakshu datoru. Pienaca nakama diena jau taisos braukt un zvans no 1a darbinieki ar tekstu '' Piedod visi datori jau ir izpardoti jums naksies gaidit nakamo preces pievedum''
Secinajumi tadi ka ar sho kantori rekjinaties nevar, ja cilveks jau menesi ieprieksh ir pieteicies pec datora un vinjam beigas pazvana pasaka ka mes tavejo jau atdevam un ka ir par velu tad tas pierada veikala attieksmi un necienju pret klientiem.
Neiesaku sasieties ar 1a interneta veikalu.

V viktors75 26.04.2013

Labdien! Arī es pasūtīju datoru šajā veikalā, un esu ļoti apmierināts, jo trešajā dienā dators tika piegādāts mājās, un viss okey! Tagad gribu pasūtīt televizoru.Paldies apkalpojošajam personālam par izsmeļošīem paskaidrojumiem! Paldies! Viktors Bērtiņš

D dzintarito 11.06.2013

Evita Jaudzema tiesam ir krapniece un liske.

J Jānis1245 14.11.2016

Man te arī nesen ir notikusi liela dilemma, esmu uz akciju noskatījies datoru (MSI G72). Apskatījos parametrus - apmierināja viss, pasūtīju datoru - trīs dienu laika atnāca. Esmu happy. Aizbraucu kaste ciet, parakstīju dokumentus, samaksāju un mājās. Datoru m'jās atvedu piektdien, īsti laika nebija atvērt - priekša bija brīvdienas. Pirmdien atveru uzstādīju OS un konstatēju ka uz ekrāna ir izdedzis pikselis. Uz melna ekrāna gandrīz vidu ir balts 1-2mm punkts. Zvans 1a.lv ko darīt? Vediet skatīsimies - nedāļās laika nav zvana. Zvanu pats jautāju kas ir noticis atbilde - Serviss ir Igaunija, Latvija neremontē - tikmēr precē servisa gaidām atbildi. Gaidīju 2 nedēļās ar zvaniem katru otro dienu. Neka pēc tam atzvana un saka ka datoram brāķis vai varam piedāvāt līdzvērtīgu. Atsūtīja parametrus noskatījos ir labāki sūtam. Jāgaida vel divas nedēļās. Jau pašam ZB iestājies. Domāju atteikties dodiet naudu atpakaļ bet sieva pierunāja gaidām. Pagāja jau 5 nedēļās jauns dators mājās atveru kastes super, ārējais izskats patīk, slēdzu iekša viss labi pagāja 1 nedēļā redzu ir uz ekrāna mazs sarkans punkts spīd. es biju dusmīgs zvanu saku viru naudu atpakaļ un savāciet savas "miskastes". Liels pārsteigums bija 1a.lv kad pieprasīju naudu atpakaļ. Lūk kāda man ir pieredzē ar 1a.lv. DZIĻI NO SAVAS PUSES NEIESĀKU PIRKT PRECES 1A.LV