www.sudzibas.lv 1a.lv Atlaides uz svetkiem.

1a.lv - Atlaides uz svetkiem.

Labdien, skatoties vairakos interneta veikalos, ko uzdavinat tuvajiem uz ziemassvetkiem izdomaju, ka varetu delam uzdavinat jauno iphone, skatijos, ka 1a.lv butu visizdevigakais pirkums 730 eur, aptuveni, ieeju interneta veikala šodien un secinu ka ir sākušās svētku atlaides, un tam pašam telefonam ir 25% atlaide, bet cena tā pati. Es zinu, ka uzņēmums var ustādīt savas cenas, jo elektronikas preces nav akcizētas, bet tomēr tas nav pareizi pret klientiem. Es saprotu ka tas ir bizness, bet tad labak to atlaidi vispar nelikt un nemaldināt pircējus. P.S. Tā nav pirmā reize, ka es ko tādu ievēroju.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 14.12.2016

Sveiki. Katrs veikals veido atšķirīgu cenu politiku, tajā skaitā pārdošanas cenu un uzcenojumu. Un tieši tāpat kā dažādiem veikaliem ir dažādas pārdošanas cenas, tāpat citi veikali izvēlas atrādīt iepriekšējās pārdošanas cenas, citi izvēlas tās neatrādīt vispār.

T Tong Po 13.12.2016

Tad kad tev to mantu vajag, nu negaidi uz atlaidēm - tādu praktiski nebūs. Es ceru, ka tu saproti, ka veikals uz to telefonu nepelna 30%, lai atlaidē varētu tev iedot 25% un sev atstāt tikai 5%.Labi ja uz to telefonu viņiem ir peļņa 2-7 % robežās. Par kādu 25% atlaidi tu sapņo?

J Jonsons Babys 14.12.2016

Nemaz tik liela peļņa nav! Maksimums 10 eur

G Gatis Veldre 23.12.2016

Tong Po, arī šeit Jūs esat! Daudz ar 1a.lv sūdzībām saistītos komentāros nez kāpēc rakstāt aizstāvošus komentārus. Jauki! Kāds ir Jūsu īstais vārds un kādu amatu ieņemat 1a.lv veikalā?

T Tong Po 23.12.2016

Eh Gati. Vladlats (ir te viens tāds aktīvs komentētājs) visu laiku man stāsta, ka es sēžot Latvenergo. Tu tagad saki, ka es esmu 1a.lv darbinieks. :)
Godīgi sakot - ne viens ne otrs! :)
Kādreiz pamēģini iedomāties, ka ir cilvēki, kas nesūdzas par visu pēc kārtas, bet mēģina uz lietām paskatīties pēc iespējas objektīvāk, un izejot no vairāku pušu atbildības viedokļa. :)