www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

Nepiegādā preces noteiktajā laikā, nepabrīdina, ka pasūtījuma laiks tiek pagarināts.
Pasūtīju dēlam kendama rotaļlietu 1. Februārī, pārcēla no 13. Februāra līdz 19. Februārim piegādes laiku, tā vēl joprojām gaidām. Sazinājos ar 1a, attieksme nekāda, pat nu jau vairs nevar apsolīt, kad šī prece vispār būs.
Nevar noteikt vai jāgaida mēnesis, divi, vai tik ilgi, kad kendama bērniem nebūs aktuāla.
Pretīga attieksme. Slikts serviss.

20.02.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 20.02.2019

Labdien,
Diemžēl gadās situācijas, kad kavējas preču ienākšana no piegādātāju noliktavas.
Naudu par atceltu pasūtījumu pārskaitām 1-2 darba dienu laikā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 04.04.2019

K

really? 20.02.2019

Taa tik ekskluziiva manta,ka parasta veikala nav dabujama?
Te pieradas cik daudz kraamu berniem saperk vecaaki,un cik daudz no ta visa var nepirkt, ja saki,ka pec tik neilga laika bernam jau vairs sii manta nebus aktuala!

T TavsSencis 20.02.2019

Kāds sakars?