www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

1a.lv - Slikts serviss

Ļoti slikts serviss. Solītajā datumā nepiegādāja preci- sony playstation 4, kaut arī preces pasūtījuma brīdī prece bija noliktavā, vēlāk mistiski izrādījās, ka preces noliktavā nav. Tas ļoti sarūgtināja mani, jo šo preci ļoti biju gaidījis uz ziemassvētkiem. Priecīgus ziemassvētkus internetveikalam 1a.lv!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 27.12.2016

Sveiki. Ļoti atvainojamies par sagādātām neērtībām, diemžēl aizķeršanās ar pasūtījuma izpildi radusies dēļ tā, ka prece laicīgi nav ienākusi pie mums noliktavā no vairumtirgotāja, šajā pirmssvētku laikā ir noslodze ne tikai mūsu noliktavai, bet arī vairumtirgotājiem, kuriem kavējas preču pievedums. Protams pilnveidosim mūsu sistēmu un darbu, lai šādos pirmssvētku brīžos, kad pasūtījumu pieaugums vairākkāršojas, pasūtījumu izpilde nekavētos un viss tiktu laicīgi izpildīts. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām, ceram uz Jūsu sapratni un pozitīvu sadarbību nākotnē.

A Anna Bērzs 26.12.2016

Es arì nesańèmu uz Ziemassvètkiem savu pasùtìto dàvanu! Sazvanìt nav iespèjams! Pèdèjà reize kad šeit iepèrkos!

M Milda Kušš 27.12.2016

Hahah tu esi atkarīgs no mājās sēdēšanas,tapec jau eai sarūgtināts ka laikā nepiegādāja:D simts punkti ka esi arī tusnīgs :D

A Anonīms 27.12.2016

Opā, izrādās, ka šeit arī kāds pamatskolnieks sēž. Aizej parasi mammai vēl vienu dāvanu, varbū būs mazāk par citu problēmām jādomā.