www.sudzibas.lv 1a.lv Slikts serviss

Atrisināta1a.lv - Slikts serviss

Nopirku austiņas šajā uzņēmumā. Tās bija bojātas un es atnesu atpakaļ. Viņi pateica ka atgriezīs nauda 4-10 darba dienu laikā. Jau pagāja mēnesis un neviens ta un nav man atgriezis naudu. Rakstīju viņiem jau vairakkart un vienmēr bija atbilde ka atdos naudu nakamnedeļ. Ļoti slikts serviss, vispār nedomā par pircējiem.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 16.08.2016

Labdien!
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu.
Lūdzu precizējiet informāciju, sūtot pieņemšanas akta numuru uz [email protected], lai mēs varētu atrisināt un izskaidrot šo situāciju.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.09.2016

K

M Mariusas Bergzas 12.08.2016

Man par preci kura nebija piejamu naudu atskaitija loti atri

A Adrienna 17.08.2016

Nopirku austiņas, samaksāju par piegādi un pasūtijuma apstrādi. Kurjers piegādāja pasūtījumu 29.07.2016..Aistiņas nedarbojas, nācās braukt uz Mūkusalas 41 biroju. Austiņas tika nodotas ekspertīzē, apstiprināts fakts par nederību. 12.08.2016. uz telefonu saņēmu ziņu par to ka samainītās austiņas atrodās birojā Mūkusalas iela 41. Akcijas ietvaros 1a.lv veikals piedāvā pašlaik piegādi par brīvu ar DPD kurjeru, pie nosacījuma ka pasūtījums virs 10eiro un zem 20 kg. Man spasūtījums pilnībā atbilst šim nosacījuma, bet nē ! Redziet man pasūtījums ir "VECS", un akcijas parametros neietilpst. Par kuru laiku viņš paspēja "novecot" nesaprotu, jo austiņas joprojam neesmu lietojusi ne vienu minūti. Veikals piedāvā iespēju uz sava rēķina nosūtīt uz OMNIVAS puktu. Nu jau 17.08.2016. austiņas ka nav, ta nav !!! Burvīgs serviss ar piemaksu par piegādi un iespēju neapmeklēt klātienē veikalus! Pienāca e-pasts, kā 1a.lv veikals piedāvā ierakstīt sociālos tīklos atsauksmi par labo apkalpošanu un brīnumaino servisu , nu tad arī esmu to izdarījusi, pēc uzaicinājuma un "fantastiskas sarunas ar operātori - "robotu", kas nostādītā balsī atkārto vienas un tas pašas iegaumētas frāzes. Pēdējo reizi izmantoju ši veikala pakalpjumus un citiem novēlu piesardzīgi izturēties pret tukšiem solījumiem un skaļām reklāmas kompaņām. Manā praksē, pirmo reizi saskaros ar šadu interneta veikala servisu. Un pirmo reizi rakstu šāda veida komentāru.