www.sudzibas.lv 1a.lv Skikts serviss, krāpšana

1a.lv - Skikts serviss, krāpšana

Pasūtīju smaržas,ka Ziemassvētku dāvanu,prece bija noliktava,preci vajadzēja piegādāt 19.12.2016,no preces ne vests un ari informācija kad bus prece nav!Paldies par izjauktajiem svētkiem!!!!Pieņemat vairāk darbiniekus lai varat apkalpot klientus un neslavējat sevi un savu servisu!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 24.12.2016

Sveiki. Ir nodarbināti visi iespējamie papildspēki, lai pēc iespējas vairāk pircēju saņemtu pirkumus pirms Ziemassvētkiem, kā arī tiek nodarbināts mūsu loģistikas cents uz pilnu jaudu, tas strādās bez brīvdienām 24h diennaktī, lai arī tiktu izsūtīti tie sūtījumi, kuri diemžēl vēl nav izsūtīti. Šajā Pirmssvētku laikā pasūtījumu skaits ir daudzreiz vairākkāršojies, līdz ar to ir zināmas grūtības laicīgi apstrādāt milzīgu daudzumu pasūtījumu. Diemžēl jāatzīst, ka daļa sūtījumu tiks piegādāti tikai pēc Ziemassvētkiem. Ceram uz Jūsu sapratni un pozitīvu sadarbību nākotnē. Priecīgus Jums Ziemassvētkus :)

P

L lalja416 23.12.2016

Es arī vēl joprojām gaidu kad atsūtīs manu paciņu,uz Ziemassvētkiem varu negaidīt plus lielāki izdevumi uzrakstu sagaidīt atbildi ir neiesējami .gaidīšu kad uz epastu atbildēs.pirmo reizi sūtu un arī pēdējo!!!

D dincelis 23.12.2016

Un arī esmu to starpā, kura jau laicīgi pirms 2 nedēļām veicu pasūtījumu (Ziemassvētku dāvanas) ar noteikto piegādes termiņu - 19.12!! Joprojām nekā! Lai gan sazinoties pirms 2 dienām solīja, ka saņemšu jau 21.12..
Sabojāta svētku sajūta, jo vairāki tuvie cilvēki nesaņems dāvanas.. :( :(