www.sudzibas.lv 1a.lv Nepamatots atteikums

Atrisināta1a.lv - Nepamatots atteikums

19.10.18.nopirku internetveikalā blenderi,lietojot lielo krūzi jau pirmajā lietošanas reizē ,uzreiz ieslēdzot piedziņas zobrata mehānisms pārstāja darboties.Apskatot konstatējām,ka tas ir ieliets plastmasā,nav nekāda stiprinājuma kas to droši noturētu apvalkā un tas ir no plastmasas apvalka izkustējies.12.11.18.nogādāju blenderi Mūkusalas ielā 41,Rīgā SIA ,,Mobilukss,, garantijas darbnīcas servisa dienestā.15 dienu laikā,ka to nosaka LV likumdošana atbildi nesaņēmu,tikai pēc ilgas zvanīšanas decembra beigās man atsūtīja uz e-pastu vēstuli,ka garantija atteikta,pārkāpti lietošanas noteikumi un man tiks paziņots atsevišķi kad varēšu blenderi saņemt,aktu arī tad izsniegšot.14.01.19. savu blenderi garantijas darbnīcas pieņemšanas punktā saņēmām,bet aktu tā arī neizsniedza.Atkal pēc zvanīšanas uz servisa dienestu man tomēr izdevās panākt ,ka aktu man izsūtīja uz e-pastu,akts datēts ar 04.12.2018.g!Aktā konstatēts- ierīcei mehāniski radītu bojājumi,zobrata mehānisms bojāts ārējo spēku ietekmē.
KĀDU ārējo spēku ietekmē?Protams,ka mehāniski bojāts,jo pats blenderis jau tiek ieslēgts un tas ir mehāniska iedarbība lai viņš darbotos!Ārējie spēki?Protams,ligzdā tiek ievietota krūze ar šķidrumu.
Ļoti skaista atrakstīšanās!Tikai nekas nav norādīts ko tieši es esmu pārkāpusi un izdarījusi,kā es varēju mehāniski iedarboties uz šo piedziņas zobratu lai būtu iemesls atteikt garantiju.Kad uzdevu jautājumu 1.A operatoram,kurš man zvanīja,atbildēja-nu,tas jāzina jums pašai labāk,varbūt nometāt zemē.
1.A administrācija,ja tiek veikti atteikumi ,tad vismaz iemāciet saviem darbiniekiem profesionāli atbildēt,bet ne pirmklasnieka līmenī rumāt!
Neiesaku nevienam šeit ko pirkt!Aizejiet uz servisa dienestu un paskatieties cik darbinieki pieņem garantijas remontā preces,jo ar vienu nepietiek un cik pārkrauti plaukti ar šīm precēm!Es domāju vai mums netiek tirgota Vācijas rūpnīcās izbrāķētās preces,kas tur maksā kapeikas.
Nepērciet,pasaudzējiet savus nervus!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 07.02.2019

Labdien,
Autorizētais servisa centrs sniedza atzinumu, ka prece ir mehāniski bojāta, līdz ar to preces apmaiņa vai preces labošana garantijas ietvaros tiek atteikta. Ražotāja garantijas nosacījumi nav spēkā pret bojājumiem, kas radušies pircēja vai lietotāja vainas dēļ. Ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.03.2019