www.sudzibas.lv 1a.lv Nedarbojoša gaļas malamas mašīna , atrodas remonta jau 6 menesi .

Atrisināta1a.lv - Nedarbojoša gaļas malamas mašīna , atrodas remonta jau 6 menesi .

Iegādājos gaļas malamas mašīnu Kenwood 1a.lv , pagājušā gada septembrī . Uzreiz mašīna nedarbojos un tika aizsūtīts veikalā ar atteiksme veidlapu 14 diena laikā .1a.lv internet veikals nosūtīju mašīnu uz garantijas remontu . Pēc 2 menesim saņemu mašīnu pēc remonta un gaļa malamas mašīna atkal bija nedarbojoša stavokli ! Paprasīju paskaidrot – kas bija izdarits remontā laika un kur bija problema ar mašīnu – atbilde diagnostika laika neatrodas nekadu vainu mašīnai . Nofilmeju un atsūtīju video ar nedarbojošo mašīnu 1a.lv internet veikala servisam . Serviss teic ka jasūtīt atkal servissa mašīnu . Nosūtīju servisā – 2 menesi atkal nekadas jaunumus par mašīnu no servisa puse . Tagad jau no septembrī 2018 es nevaru izmantot gaļas malamas mašīnu , par kuru es samaksaju . Servissa atbilde jagaida vairak neka 2 menesi jau otro reizi . Serviss un diagnostika notiek Polījā .

Vēlamies informēt, ka 1a.lv servisā nodotā prece (pieņemšanas akta # RMA-1207748-1) ir nosūtīta uz servisu diagnostikas veikšanai.

Informējam, ka 1a.lv servisā nodotajai precei (pieņemšanas akta # RMA-1207748-1 ) pieteiktā neatbilstība diagnostikas laikā nav apstiprinājusies

Vēlamies informēt, ka 1a.lv servisā nodotā prece (pieņemšanas akta # RMA-1207748-2 ) ir nosūtīta uz servisu diagnostikas veikšanai.
NEVIENAM NEIESAKU PIRKT 1A.LV INTERNET VEIKALĀ . ĻOTI SLIKTA ATTIEKSME UN TA PATS SERVISS !

13.02.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 13.02.2019

Labdien,
Sazinājāmies ar Jums telefoniski un situāciju atrisinājām.
Ļoti atvainojamies par radušos situāciju, ka garantijas serviss ieilga.
Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 04.04.2019

D

donna b 13.02.2019

Nja labi ka serviss vel Bangladesha neatradas. Bet isteniba braketa ta masina un vini negrib to atzit. Varbut PTAC var palidzet uzzinat cik vini var tik bezkaunigi so gadijumu marinet? Un vislabaka galas malama masina ir tada no padomju laika. Tadu vispar vel var nopirkt, tikai ne Kinas razojumu, un strada uz urra!

е ЕленаЗ 08.04.2019

Добрый день! У нас практически идентичная история https://www.sudzibas.lv/1alv/1alv-povrezhdennij-tovar-c549365 Мы будем обращаться в суд и средства массовой информации, если хотите поучаствовать в борьбе с мошенниками пишите на [slēpt]@inbox.lv