www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana, slikts serviss un bojājumi

Atrisināta1a.lv - Krāpšana, slikts serviss un bojājumi

! Nesūtiet no 1a.lv! #izbojājam viņiem biznesu! 1a.lv ir apčakarējuši mani un daudz citus pazīstamos. Man bija rādīts ka pamatplate ir noliktavā un tiks atsūtīta 5. Februārī bet atsūtīs tikai 11. Un tas ir svarīgi jo delam ir projekta nedēļa skolā par datoriem. Un par servisu nerunājot par servisu man pasūtīja ieskrieties un kad ta ir mana vaina. Manus draugus apčakarēja tā kad viens bija pasūtījis pa 30 eiro dāvanu dēlam prieks fortnite bet viņam kods negaja un serviss teica ka nav viņu vaina. Un citu draugu apčakarēja atsūtot datora monitoru kas neiet, ir ieplīsis un aizmugure atplīsusi vaļā.

06.02.2019

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 07.02.2019

Labdien,
Sazinājāmies ar Jums telefoniski un situāciju atrisinājām. Pasūtījuma saņemšanas datums ir 7.02.2019.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību nākotnē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Arturs Gulbis 07.02.2019

Viss beigās bija labi un problema atrisinajas

K Klientamnavtaisnība 07.02.2019

Ja jums vajag ko steidzami - pērciet veikalā, nevis paļaujieties uz internetveikaliem, tur taču var gadīties jebkas. Ir pilnīgi garām nesaprast, ka ceļā vai noliktavā var kas gadīties un prece var neatnākt. Pērciet veikalā un būs jums uzreiz. Cilvēki mūsdienās pavisam negrib kustēties, tik visu caur netu sūta...

R Ruslans Dudarevs 27.05.2019

Такая же ситуация. Купли пылисос он сломался отдали на гарантийный ремонт и все с концами уже прошел месяц и никто ничего не говорит. Ответ один ваш товар ещё в ремонте

really? 07.02.2019

Dzili lauki,ne vairak ka 33 gadi, un jau ar skolas vecuma beerniem un visi pieludz datoru,ka vieniigo izklaides un laika pavadisanas veidu. Ne taa?