www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana, slikts serviss

Atrisināta1a.lv - Krāpšana, slikts serviss

15.12.2016 pasūtīju un uzreiz apmaksāju USB kabeli savam iPhone 5, jo iepriekšējais saplīsa, līdz ar ko nevaru uzlādēt savu telefonu. Piegādes datumu man piedāvāja 22.12.2016. Taču ir jau 27.12.2016 no kabeļa ne miņas. Nevar sazvanīt , ne onlainā, ne e-pastā man neviens neatbild. Prece jau tiek iesaiņota jau no 21.decembra. Šī ir pēdējā reize, kad kaut ko sūtu šajā veikalā, ar 220.lv šādu problēmu nav. Nekur neatradu info, kā dabūt savu naudu atpakaļ.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 28.12.2016

Sveiki, Sņežana. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju ar Jūsu pasūtījuma aizkavēšanos, diemžēl noliktavas tehnisku iemeslu dēļ sūtījumu piegāde, kuri ir rindā uz uzsūtīšanu būs iespējama orientējoši uz 03.01 - 04.01 datumu. Ļoti liela ienākošo zvanu, e-pastu daudzuma dēļ, diemžēl, ir zināmas sarežģītības mūs sazvanīt un laicīgi saņemt atbildes uz e-pastiem. Ja vēlaties anulēt pasūtījumu, lūdzu atsūtiet mums rakstisku pieteikumu uz [email protected] ar norādi - pasūtījuma atcelšana. Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Snežana Pētersone 28.12.2016

Šodien, 28.12.2016 beidzot esmu saņēmusi e-pastu un telefona zvanu no šīs kompānijas ar atvainošanos un ar informāciju, kad tad mans sūtījums būs piegādāts. Protams, atvainošanās pieņemta, ar turpmāku pieredzi, sūtīt vismaz pusotru mēnesi iepriekš.Un paldies dievam, ka tā nebija dāvana bērnam Ziemassvētkos. Ziemassvētkiem vīrs pasūtīja tepat,1A, tik tiešām 1,5 mēnesi iepriekš, un tad jau nebija 3 dienās, vajadzēja to ņemt vērā. Kā kompensāciju piedāvāja mazās austiņas, piekritu. Tik joks tas, ka sēžot ar vecu krāma telefonu, lai nemaz nepaliktu bez sakariem, iPhone vietā, kura USB kabeli gaidu, esmu iegādājusies jaunu telefonu. Nu mans vecais ābolītis tiks bērniem. 1A lūgums ņemt vērā svētku slodzi un nesolīt neiespējamo. Reklāmas pilns e-pasts, bet reāli dzīvē-čiks vien ir. Ļoti ceru, ka saņemšu preci uz solīto 05.01.2017.

I IvoIVO 27.12.2016

mums tas pats...

B b234 28.12.2016

nu pagaidiet līdz svētku beigām, kad džeki atjēgsies. viņiem jau 19mitajā datumā bija tā, ka lapu gāza apkārt. Nu pārāk daudz šogad saņēmās pasūtījumu un nolažojās ar izpildi, kas tur īpašs, - gadās?!