www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana/slikts serviss

1a.lv - Krāpšana/slikts serviss

Šis interentveikals sabojāja manu Ziemassvētku dāvanu. Pasūtīju preci salīdzinoši vēlu 20.12., bet pasūtīju tikai tādas lietas, kur piegāde bija norādīta 22-23.12. Noformējot pasūtījumu tika vēlreiz apstiprināts, ka plānotais piegādes datums ir 23.12. Lai būtu droša par piegādes laiku, 22.12. sazvanīju 1a internetveikalu pa norādīto telefonu (lai kāds tur atsauktos jāgaida aptuveni pusstunda), kur darbiniece man vēlreiz apstirpināja, ka savu sūtījumu saņemšu 23.12. pēc plkst. 14.00. Pagāja 23.12. un 24.12. no rīta zvanīju atkal šim "lieliskajam" interentveikalam. Atkal gaidīju kādu pusstundu, lai cita darbiniece man paziņotu, ka savu sūtījumu tomēr saņemšu tikai pēc svētkiem, ap 28.12. Nesaprotu, kāpēc jāčakarē cilvēki ar nepatiesām ziņām. Cits interentveikals veicot pasūtījumu tajā pāšā laikā, veica piegādi jau 22.12. Ja nevarēja nodrošināt piegādi norādītajā laikā, tad tā arī vajadzēja uzrakstīt/pateikt. Piedāvājos braukt pati precei pakaļ uz noliktavu, kaut gan neesmu no Rīgas, bet to arī nevarot, jo noliktava preces man neizsniegšot.
Tāpat vēlējos atteikt 1 no 3 pasūtītajām precēm, jo pārējās lietas varēja pagaidīt. Bet šādu iespēja nepastāv. Varot atcelt tikai visu sūtījumu un tad pasūtīt no jauna lietas, ko es gribot.
Paldies par "Lielisko" sadarbību. Pirmo un pēdējo reizi sūtu no šī internetveikala!

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 28.12.2016

Sveiki, Alise. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju ar Jūsu pasūtījuma aizkavēšanos, diemžēl noliktavas tehnisku iemeslu dēļ sūtījumu piegāde, kuri ir rindā uz uzsūtīšanu būs iespējama orientējoši uz 03.01 - 04.01 datumu. Ļoti liela ienākošo zvanu, e-pastu daudzuma dēļ, diemžēl, ir zināmas sarežģītības mūs sazvanīt un laicīgi saņemt atbildes uz e-pastiem. Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām.

P Prigun 27.12.2016

Realjno 220.lv poklep navodit na 1a.lv
Tupo Trollit 1a.lv
Jasno chto estj kosjaki nu Davajte dokozateljstva, screen shoti hotjabi.

Latviešu tautas 27.12.2016

Это не 220.lv проводит компанию: это литовский интернет-магазин мутит воду!

R Raimo_ 27.12.2016

pielnīgi piekrītu! Tikko pats saskāros ar šādu attieksmi - 19.12. poasūtīju, solīja uz 23.12. bet tagad pasaka, ka 30.12. piegāde... Malači! Maldināšana, kas sabojā dāvanas! Ja nevarat plānot laikus, nedodiet cerības, un mēs citviet nopirksim!

I IvoIVO 27.12.2016

Mēs pat sazvanīt nevaram!!!!