www.sudzibas.lv 1a.lv Krapsana, slikts servis.

Atrisināta1a.lv - Krapsana, slikts servis.

Esu loti vilusies 13. Datuma veicu pasutijumu un piegadei uz manu adresi vaidzeja nonakt 27 datuma no 8-14 taja starpa bet diemazel neesu neko sanemus. Sazvanit ir neiespejami atpakal zvanu neesu sagaidijusi ne uz skype nekur pilnigi nekur taka vispar neiksistetu. Berni paliek bez davanas un zeme nomesta nauda un nejau ta mazaka.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 28.12.2016

Sveiki. Ļoti atvainojamies par radušos situāciju ar Jūsu pasūtījuma aizkavēšanos, diemžēl noliktavas tehnisku iemeslu dēļ sūtījumu piegāde, kuri ir rindā uz uzsūtīšanu būs iespējama orientējoši uz 03.01 - 04.01 datumu. Ļoti liela ienākošo zvanu, e-pastu daudzuma dēļ, diemžēl, ir zināmas sarežģītības mūs sazvanīt un laicīgi saņemt atbildes uz e-pastiem. Vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju un sagādātām neērtībām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sinaars 30.12.2016

Musu problema tika atrisinata sorit no pasa rita sanemu zinu kad sutijumu sodien sanemsu un nu jau ir musu maja un mazie priecigi par savu aktivitates galdinu.

M mazais_kucens 28.12.2016

Es pilnīgi saprotu,ari bērnam pasūtiju rotaļlietu. Sakumā iekritu uz to,ka pasūti līdz 11:00 un saņem rīt. Kad apmaksa bija veikta uzrādijās,ka saņemšana 27.12. Protams neko nesaņēmu. Šodien čatā rakstīju (gaidīju 40 min) lai viņi pateiktu,ka daudz darba un varbūt šonedēļ piegādās. Vilšanās liela,šī ir pirmā un pēdējā reize kad kaut ko sūtu šajā internetveikalā.

G gustavstilrlics 28.12.2016

Šis ir sūds ne veikals. Tāpat kā 220.lv un xnet.

M Marchello91 30.12.2016

Tieši tāda pat situācija, milzīgi uzbāzīgās reklāmas iespaidā pasūtīju preces, pērkot rādīja,ka sūtījumu saņemšu pēc 3dienām, kas bija 3dienas pirms svētkiem,pienāca konkrētais datums,bet sūtījums nebija,ar grūtībām sazinājos un piedāvāja preci 04.01.17,priekš kam man preci pēc svētkiem, ja tā domāta dāvanai? Iesaku nenorādīt datumus, kurus nevar izpildīt,un svētku laikā pieņemt papildus cilvēkus,lai nav cilvēkiem stundām jāgaida atbildes,un lai sūtījumus spētu nogādāt solītos termiņos, paldies 220.lv, kur diemžēl dārgāk, bet pirms svētkiem dāvanas piegādāja 1dienas laikā.

J Julija 03.01.2017

Ne katrs var atļauties maksājot uzreiz nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto. Uzturēt pie sevis mājas krāšņu sievieti, nevis tikai nolūkoties uz tādām interneta fotogrāfijās. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 200 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! Ienāc un paņem savu Džekpotu: https://goo.gl/3OxSEu