www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšana

1a.lv - Krāpšana

Arī es pievienošos tiem, kuriem 1a.lv ir sabojājis svētkus. Prece pasūtīta 19.12.2016., tajā pat dienā saņemts apstiprinājums, ka visas preces ir. Piegāde solīta 30.12., protams, tā nav notikusi bez jebkādiem paskaidrojumiem. Noliktavas tehnisko problēmu dēļ piegāde tika pārcelta uz 06.01.2017. Un, protams... piegāde nav notikusi un atkal bez paskaidrojumiem. Tagad preci sola piegādāt 13.01.2017.
Nu vairs negaidīšu... vairs neticu, ka pat līdz ķīniešu jaunajam gadam savu preci saņemšu. Starp citu, no Ķīnas preci jau būtu saņemta. Tagad skatīsimies, cik ātri tiks atmaksāta nauda. Nebrīnīšos, ja arī te gadīsies kādas "tehniskās problēmas" grāmatvedībai.
Spriežot pēc sūdzību skaita šajā portālā, tas viss jau sāk izskatīties pēc 1a.lv apzinātās darbības pirms notiks kas slikts...Tā vairs noteikti nav Ziemassvētku slodzes vaina :( Izskatās, ka problēmas šim veikalam ir daudz nopietnākas. Interesanti, cik klientus 1a ir pazaudējis, bet izskatās, ka viņus pašus tas vairs neinteresē :(

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 06.01.2017

Sveiki. Diemžēl sūtījumu kavēšanās ir notikusi dēļ milzīga pasūtījuma daudzuma, kuri ir rindā uz izsūtīšanu, pašlaik noliktava ir ļoti noslogota, bet cenšamies darīt visu, lai sūtījumi tiktu izsūtīti pēc iespējas ātrāk. Atvainojamies, ka laicīgi neinformējām par iespējamo kavēšanos, diemžēl ir zināmas sarežģītības informēt milzīgu daudzumu pircēju laicīgi, taču esam ieviesuši jaunu paziņojumu sistēmu jauniem pasūtījumiem. Diemžēl ir iespējama arī kavēšanās ar naudas atmaksu, vidēji naudu atgriežam 5 darba dienu laikā. Atvainojamies par sagādātām neērtībām.