www.sudzibas.lv 1a.lv Nepieņem atpakaļ preci

1a.lv - Nepieņem atpakaļ preci

Slikts, ļoti slikts veikals. Preču apraksts ir nepilnīgs. Klientu apkalpošna slikta. Ja jums būs nepieciešams atgriest preci 14 dienu laikā, tad vairumā gadījumu jums tas neizdosies. Jo vienkārši bodes politika ir tāda - nopirki, pats vainīgs!!!

N Navei 28.05.2015

Tāda politika nav iespējama, jo attālināti pirktas preces pēc likuma var atgriezt bez pamatojuma.

1a.lv Pārstāvja atbilde 28.05.2015

Sveiki. No Jums saņēmām arī e-pastā informāciju, par preces nepieņemšanu no kurjera. Vēlamies informēt, ka mūsu servisa nodaļa nav saņēmusi sūtījuma piegādi ar kurjeru. Iespējams kurjers bija ieradies pie mums pēc servisa nodaļas darba laika. Lūdzu precizējiet informāciju no kurjerdienesta.

M Modžus 25.06.2015

Tā viņš nav.Man planšeti pa garantiju salaboja un viss tajā veikalā ir organizēts diezgan augstā līmenī.