www.sudzibas.lv 10eiro.lv / LDT Group SIA Slikts servis neatbild uz zvaniem un e pastiem.

Atrisināta10eiro.lv / LDT Group SIA - Slikts servis neatbild uz zvaniem un e pastiem.

Labdien 06.09.2018 es veicu pasūtījumu internetveikalā 10eiro.lv bez reģistrācijas maksājumu veicu kā bija norādīts rēķinā turpat internetveikala mājas lapā. Norādīju savu epastu savu telefon numuru, bet par pasūtījuma gaitu nekādas ziņas netiek dotas. Sūtīju viņiem e pastu uz kuriem netiek atbildēts vairakkārt esmu zvanījusi, bet tālruni neviens neceĺ. Kārtējie krāpnieki, ceru jau ka nē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Dace.112 11.09.2018

Sūdzība veiksmīgi atrisinăta,nau nepiecieshama palīdzība.pārdevējs sazinājās un paskaidroja kapēc netika veikta saziña.Tehnisku iemeslu dēļ.

D