K kristy 15.04.2008

ai, ko nu muldat, pashi jau nekad nebuusiet vainiigi.es arii maaciijos mustanga un esmu pateiciiga vinjiem, ka tiesiibas dabuuju jau peec 3.meen:))) kaut gan ar mashiinu agraak nebiju braukusi.ta kaa pashi vien esat vainiigi arii instruktori tur ir ok.gan skolaa, gan csdd eksaamenus noliku ar pirmo reizi:))) iesaku tikai mustangu, starpcitu tur eksaamenaa ir vismazaak jautaajumu:)

N NEREAALI 26.04.2008

Pamatiigi iegraabos uz to Mustangu, pilniigs cernis!Aizeju sodien agri no riita uz exaamenu liksu jau otro reizi, tad man pasaka, ka redz man vajadzeetu pagarinaat liigumu, jo nesen palika 18., tad veel pusgadu uz prieksu, tadel sodien nevarees likt exaamenu, nav neviena kurs pagarina to uzprieksu, kaut gan 1reizi kad gaaju likt un nenoliku, vinja man atlaava to likt!!!KAS TAA PA SISTEEMU, vai vienkaarsi panirgaasasnaas pa cilveekiem agraa riita agrumaa, tagad visas briivdienas IZP*****!!!NEVIENS NEEJIET UZ TO SKOLU, NEKAD!!!NEMUUZAM!!!

K Kerija 28.04.2008

Tas tiešām ir viens murgs.Izdomā visādus iemeslus, lai kāstu naudu.
Teorijas pasniedzējs-galīgi garām-visu prasīju vīram, lai paskaidro.
Esmu braukusi ar kādiem 7 instruktoriem-bet nejau tāpēc, ka nevarēju sadzīvot-viņi paši mainās, ja kāds nevar-sarunā ar citu.
Un neviens neteica, ka slikti braucu, tomēr skolas eksāmenā estakādi nevaru pārbraukt.Kā tas nāk, ka ar citām mašīnām varu pārbraukt, bet ar Golfu nevaru???????Pastāstiet, ja ir gadījies, kas līdzīgs.Es jau sāku domāt, ka speciāli, kas sataisīts.

G Gzebovskis 30.04.2008

Autoskolu, teorijas pasniedzēju un instruktoru statistiku var aplūkot CSDD mājas lapā

K kristīne 30.04.2008

Arī es šajā skolā mācos...sviests! Itkā barucu normāli, teorijas eksāmenu noliku ar pirmo reizi, bet skolas braukšanas eksāmenu jau likšu 5 reizi...un interesantākais ir tas, ka izgāžos ne jau figūru laukumā, bet uz ielas vienmēr savācu kādus 11 vai 12 punktus...jāpiebilst, ka par katru eksāmenu jāmaksā 15Ls Šķiet, ka skola ir ļoti ieinteresēta nopelnīt naudu. :(

L leila 01.05.2008

nu nez nez, man nebija praktiksi nekaadu probleemu, instruktors ne reizi nebljaava, nobraucu kkadas 18 stundas un pielaida pie exāmena...viss pilniigi ok

L leila 01.05.2008

un galu galā mīlīši-ir cilvēki, kuriem ir ķēriens, talants braukt ar mašīnu un kuri ir pēc dabas tehniski, un ir cilvēki, kuri var izstiepties vai sarauties un nemācēs tā pa smuko braukt. nu daliet to bēdu uz pusēm!

J Jelena 05.05.2008

Tozhe tam uchilasj.Instruktora vimagajut denjgi.Mne skazali ili ja plachu 300Ls, posle otkatannix 30 vozhdenij ili eshe beru 30 vozhdenij.Posle takix zajav ja srazu zhe sbezhala.I sdatj na prava tozhe ne poluchilosj u avtoshkoli na tot period zabrali licenziju na neopredelennoje vremja.Snachala sprashivala, kogda nachnuca zanjatija, a potom pljunula t.k. na protjazhenii 3 mesjacev mne nikto ne otzvonil iz shkoli o tom, chto ja mogu sdatj ekzamen.Shkola fuflo.!!!

S Santa 21.05.2008

Nezinu gan, vai šis braukšanas instruktors Mustangā vēl joprojām strādā, taču tādu cilvēku kā viņš - CEPURI NOST! Iemācīt blondīnei droši braukt pa Rīgu jebkurā laikā - tas ir sasniegums! Paldies Dainim Rozneram! Vienmēr par viņu atceros, kad iekāpju savā auto :)

P pukkkite 22.05.2008

varu tikai pievienoties visam negatīvajam, ko saka par Mustangu mana darba kolēģe jau veselu gadu mokās, un viņi tikai saka, ka nav un nav pareizi..vina jau izmetusi ap 1000 Ls, bet pat nav vēl tikusi līz CSDD, jo visu laiku iznstruktore gāž arā skolas eksāmenā..tur ir ļoti neprofisionāli pasniedzēju gan instruktori..starp citu viņi naudu iebāz sev kabatā, jio mēs konstatējām, ka braukšanas protokolā visu laiku ir konstanti vieni un tie paši numuri..tur tik tiešām ir darbs VID

K kaspars 25.05.2008

mustangam pat apmācības programma (biļetes) ir nepareizas, kad nenoliku teorijas eksi, sāku skatītie kļūdas- protams grāmatā uz to jautājumu cita atbilde, ieskaitīja tikai tad kad uz centrālo csdd piezvanīju, beigās kad 5.reizes braukšanas eksāmenā Nadežda izgāza, aizgāju uz citu skolu...
brīnos kā vēl neviens tos Mustanga eksaminatorus nav atskaldījis.
tāpēc arī tā reklamējas, jo visi kas tur bijuši nevienam vairs neiesaka...
visi pozitīvie pašu instruktoru komentāri 100%

Z Zara 26.05.2008

Snačala ezditj naučites a potom na dorogu viježajte i ne gonite na kogo to kogda sami polnije lox...:)

J janis 04.06.2008

Man nav nekadu problemu. Macos mustanga marijas21. Brauksana iet arvien labak un instruktors ari labi iemaca un visu paskaidro. Tie kas nemacas, neatver gramatu, nenoliek del to eksamenus tadel ari raksta sliktas zinas. Labs pasniedzejs ir Murnieks

K kaspars 05.06.2008

priecājies, priecājies, kad 14 reizes braukšanas eksāmenu liksi, pa 15 ls katru tad sapratīsi skolas biznesa plānu...

Z Zara 05.06.2008

Nu tad tu esli l... ka 14 reizes liek eksamenu:D nu ka jus neverat saprast tas no jums pasiem atkarigs

E elina 08.06.2008

Galīgs draņķis!

K keelin 07.07.2008

Nu tas ir ļoooooti atkarīgs no tā, kāds ir instruktors un protams arī no paša instruktora, man personigi par mustangu nekas slikts nav sakāms, teorijas pasniezēja ļoti laba bija, un instruktors arī labs, 3 mēnešu laika visu pabeidzu. Viss forshi.

L LG 07.07.2008

Ko Jūs te visi raudat!

100%, ka lielākā daļa sūdzās, jo pieraduši, ka parastajās izglītības skolās ar Jums skolotāji auklējas - zinības ieliek ar karotīti mutē!

Šeit Jums jācīnas pašam!

Pats esmu mācījies autoskolā "Mustangs" un ļoti patika teorētiskā apmācība pie Orbitāna - ar humoru, ar dzīves pieredzi! RESPECT ORBITĀNAM !

Praktisko apmācību izgāju pie diviem instruktoriem:
1) (visai stingrs noteikumos) Mālers - BMW
2) (brīvāks) Aivars Kurtis - Mercedes

J janka 07.07.2008

ja, jā un kurš no viņiem ta tu esi..

D Danjka 08.07.2008

В данный момент так сказать учусь там. Но будь моя воля, я б пошла в более дешёвую школу. С этими новыми правилаи был вообще бардак - непонятно почему первый раз экзамен по теории был ещё по старым, хотя учили нас по новым. Пока экзамен так и не сдан, уже было 6 попыток. Было и 2 ошибки, но никак. На одну не получилось. Это просто выколачивание денег. + то, что за одно вождение сдирают 15 лат. Интересно, это у всех так?! Разясняться не хочу, всё равно ничего не докажешь. На преподавателей не жалуюсь, попались хорошие. И вот поскольку все деньги ушли уже как в песок, возобновлять учёбу собираюсь не раньше начала августа.
Дорогое удовольствие - а говорят студентам скидки...