www.sudzibas.lv L-Auto Naudas izspiešana

''L-Auto'' SIA ''Lērums'' autonoma - Naudas izspiešana

Vēlies sačakarētu atpūtu, nervus un šķirties no naudiņas, tad iesaku šo iestādi.. Palīdz ātri atbrīvoties no jūsu naudiņas par izcili ''labiem'' pakalpojumiem un ideāli tehniskā ''kārtībā'' transportlīdzekļiem.. ''Atbildēs'' vienmēr uz jūsu telefonzvaniem, ja kaut kas nebūs kārtībā vai, ja būs, kas noticis...

I

P Pēteris Kalējs 14.05.2015

Sveiki, pagājušo nedēļu arī paņēmām mocīti pabraukāt pa trasi, nobraucu maksimums 200 metrus un noķēra ķīli motors, tagad sakot, ka mēs esam nokāvuši un tā ir mūsu vaina, bet nekas, gan jau pastaigās pa tiesām firma, jo to tā neatstāšu ! ;)

A antonina tukmanova 23.01.2016

Sveiki, pagājušo nedēļu arī paņēmām audi a6,uz 10 dienam,braucienis--riga-aluksne,aluksne-liepaja,liepaja-riga, uz zvaniem atbildeja vienmer pat 23/ 2 nackti,-- bija jautajumi pa
imobolaizeru, nodevam mashinu tieshi tadu KADU paniemam,esam laimigi pa apkalposhanu,
rupji sakot --chali tur savu vardu.

Antonina no Irijas

о Олег Ёрникъ 22.09.2018

Vini vispar netur savu vardu

L L-auto 04.01.2024

Paldies par Jūsu sūdzību. Uzņēmums L-auto atvainojas par slikto pieredzi. Par veiksmīgāku sadarbību nākotnē!