www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikta apkalpošana

Čili Pica - Slikta apkalpošana

Čilli picas pārdevēji (Galerija centrs) ir neprofesionāli un izsmej savus klientus un tos neapkalpo.Vispirms bija jāgaida 30 minūtes. Vēl joprojām nekas nenotika. Ar draudzeni aizgājām prasīt vienai no darbiniecēm:"Vai nevarētu pasūtīt ko mēs vēlāmies". Tā ari kad aizgājām pie mūsu galdiņa neviens neatnāca, kā arī ar draudzeni redzējām kā darbiniece kurai prasījām vai varētu pasūtīt ēdienu smējās par mums. Vai tas ir tāpēc ka esam bērni!?(13 Gadi) Mums ir tiesības pasūtīt ēdienu! Šī picērija ir pavisam negodīga un tās darbinieki dod šai firmai sliktu skatu. Pēc kādām 40 minūtēm pie mums atnāca darbiniece, bet tomēr sarunājās ar to darbinieci kurai prasījām pasūtīt ēdienu. Un kad mēs pasūtījām vīņa aizgāja prom smejoties par mums. Vecums šai picērijai ir laikam ļoti izteikts jo arī redzējām kā 2 vecas sievietes neapkalpoja jau arī 40 minūtes.Vairs nekad šeit neko nepasūtīšu! Liela necieņa pret kādu jaunāku par sevi pašu!!Iesaku nevienam nejiet uz šo picēriju. Labāk ejat uz Rimi Dammes picēriju, tur viss ir ātri un vienkārši, un bez problēmām!

G ggggggggg 26.05.2015

Atņemiet kāds sīkajiem internetu. Sakarīgu teikumu nemāk noformulēt, bet jau drukā sūdzības.